Arama - xenon takım

Grid görünüm:
Gözat

Neo 4 Led Xenon Takımı H7, H4, H11 Beyaz, Buz Beyaz, Sarı, Mavi

4 renk Xenon led takımı. 2 adet led ampulden meydana gelmiştir. Led ampullerin 4 tarafında dizili ledler vardır. ısınmaya karşı özel bir taban yapılmıştır. 12000 Lümen 6000K gücündedir. Ürün ile beraber gelen 4 şapka ve 2 renkli özel folyo ile istediğiniz renk olarak kullanabilirsiniz. Folyolar şapkaların üzerine takılır. Şapka da Xenon'un uç kısmı..

199,00 TL
Gözat

Normal Xenon Ampul H1, H3, H4, H7, H11, H27, 9005, 9006 8000K Takım

Xenon yedek far ampulü. Xenon dönüşüm kiti kullanılmış otomobiller için yedek xenon ampul. Tüm marka xenon balanslarına uyumludur. M-tec marka olan balans soketleri farklıdır. Soket farklılığı yaşarsanız, kabloları keserek montajyapabilirsiniz. Ancak bu yöntemi kullandığınızda sıçramaları engllemek için kesilen yerleri çok iyi i..

32,90 TL
Gözat

Xenon Led Takımı Apexi H1, H3, H7 Tek Flaman Şimşek

Xenon led takımı apexi h1, h3, h7 tek flaman şimşek. Üretilen tüm araçlarda değişken, Far veya sis farlarında kullanılmakta olan ampül tipinin kodlarıdır. Aracınızın ampül modelini biliyorsanız satın alabilir, bilmiyorsanız, ampülünüzün modelini tam karşı. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

100,30 TL
Gözat

Xenon Led Takımı Oscar H1, H3, H7 Tek Flaman Şimşek

Xenon led takımı oscar h1, h3, h7 tek flaman şimşek. Üretilen tüm araçlarda değişken, Far veya sis farlarında kullanılmakta olan ampül tipinin kodlarıdır. Aracınızın ampül modelini biliyorsanız satın alabilir, bilmiyorsanız, ampülünüzün modelini tam karşı. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

112,10 TL
Gözat

Xenon Led Takımı Oscar H4 Çift Flaman Şimşek

Xenon led takımı oscar h4 çift flaman şimşek. Üretilen tüm araçlarda değişken, Far veya sis farlarında kullanılmakta olan ampül tipinin kodlarıdır. Aracınızın ampül modelini biliyorsanız satın alabilir, bilmiyorsanız, ampülünüzün modelini tam karşıladığın. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

165,20 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)