Bmw 3 Seri Oto Araba Branda 06 Örtü Araç Muflon Çadır

Bmw 3 Seri Oto Araba Branda 06 Örtü Araç Muflon Çadır
0 yorum Siparişler (0)
649,90 TL
Markalar
Ürün Kodu: 114789
Stok
Görüldü 188 kere
Etiketler: branda Bmw 3 Seri

Açıklama

Bmw 3 Seri araçlara uygundur. Aracınızı toz, kuş, böcek pisliklerine, kılcal çizilmelere karşı korur. Araç boyasının ve iç aksamın ömrünü uzatır. Güneşli havalarda tam gölgeleme ile döşeme ve iç kısmın güneş ışınlarından etkilenmesini engeller. Nemli bir şekilde katlanması ve uzun süre bırakılması iç dokunu sertleşmesine sebep olur. Su geçirmemesi için kaynak ile dikilmiştir. Dışı pvc içi poliüretan müflon kumaş ile kaplıdır. İç kısmındaki müflon yumuşak yapı brandanın serilmesi sırasında araç üzerinde çizik oluşmasını engeller. Pvc metrekarede 145 gr'dır. Branda araca yapışık bir şekilde uygulanan bir koruyucu değildi, biraz bol veya dar durabilir, bu durum normaldir. Bir model kasa ebadı yeni modelde değişmezse yeni modele de uygun olur. Asya kalitesi ile 25 yıldır üretilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart