Grid görünüm:
Gözat

Oto Cam Buğu Önleyici Giderici Sprey 200 Ml Kış Bakım Anti Fog

(0)

Buğu önleyici sprey 200 ml. Camda buğu oluşmasını engeller. Otomobil, tekne, duş, ev camı olmak üzere tüm alanlarda güvenle kullanılır. Daha açık bir görüş ve temiz cam ile kullanım kolaylığı getirir. Camı temizleyip kurulayın. buğu önleyiciyi sürüp bez ile ovalayın. Bir süre sonra aynı işlemi tekrar yapın. Tekne ve duş camları dahil tüm camlarda k..

44,90 TL
Gözat

Oto Cam Kar ve Buz Çözücü Eritici Sprey 220 Ml Kış Bakım

(0)

Cam buz çözücü sprey 220 ml. Buz çözücü ile donmuş parçalar ve buzlar saniyeler içinde çözülmeye başlar. Güvenli ve kokusuzdur. Uygulanan yüzeyleri sis, raspa ve buzlanmadan uzak tutar. Sadece buz veya donmuş yüzeylere doğrudan püskürtüp fazlalığı silebilirsiniz. Gözünüzün önündeki kaya gibi sert buzun eridiğini görebilirsiniz. Aracınız veya uygula..

14,90 TL
Gözat

Oto Cam Suyu Antifrizli Konsantre 1 Litre 3'lü Paket

(0)

Oto cam suyu antifrizli 1 Litre -30 C. 3 adet bir aradadır. Kirleri, mikropları ve pis köpükleri yok eden, temizleyen yoğunlaştırılmış cam suyudur. Antifrizli cam suyu kışın gerçek -30 dereceye kadar otonuzun cam suyu haznesindeki suyun donmasını engeller. Kırağının çözülmesini kolaylaştırır. Yağ, is, toz, haşere kalıntıları ve egzoz gazlarından ol..

29,90 TL
Gözat

Oto Cam Yağmur Kaydırıcı Sprey 200 Ml Kış Bakım

(0)

Yağmur kaydırıcı sprey 220 ml. Ön camda yağmur damlalarının yapışmadan kaymasını sağlar. Daha açık bir görüş ve temiz cam ile kullanım kolaylığı getirir. Camı temizleyip kurulayın. Yağmur kaydırıcıyı sürüp bez ile ovalayın. Bir süre sonra aynı işlemi tekrar yapın. Tekne ve duş camları dahil tüm camlarda kullanılır. 200 cc'dir. ..

16,90 TL
Gözat

Oto Kış Bakım Seti Buğu Önleyici Buz Çözücü Araç Yağmur Giderici

(0)

Buğu önleyici sprey, yağmur kaydırıcı sprey, buz çözücü 3 parça beraber tüm kışlık ürünler. 200-220 cc arasındadır. Otomobil, tekne, duş, ev camı olmak üzere tüm alanlarda güvenle kullanılır. Daha açık bir görüş ve temiz cam ile kullanım kolaylığı getirir. Camı temizleyip kurulayın. İstediğiniz ürünü bez ile ovalayın. Bir süre sonra aynı işlemi tek..

44,90 TL
Gözat

Oto Yüzey, Araç Yıkama, Kurulama, Parlatma Araç Temizleme Süngeri

(0)

Yumuşak, kolay temizlenen malzemeden yapılmış, tüm temizlik işlerinde kullanılır. 19,5x5x12,5 cm ebadındadır. Otomobil, tekne, yat, motosiklet, ofis ve evde yüzeylerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Sünger,  kolayca temizlenir, hacmi kadar su tutar. ..

12,90 TL
Gözat

Vinileks Eldivenli Oto Araç Camı Buz Kazıyıcı Kar Kazıma Küreği

(0)

Araç camı buz kazıyıcı eldivenli. Ergonomik yapısı ile kullanımı pratik ve kolaydır. Buz ve karı, tekerleklerde oluşan çamuru temizleyebilirsiniz. Ölçüleri 26x15,5 cm'dir. İçin muflonlu vinileksten üretilmiştir. Buz kazıyıcı ürün içindedir. Sap kısmında kullanılan sert malzeme sayesinde rahatça tutuş imkanı sağlar. Aracınızın camını çizmez...

23,90 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)