Grid görünüm:
Gözat

Araç Camı Buz Kazıyıcı Jumbo

(0)

Araç camı buz kazıyıcı jumbo. Ölçüleri 26.5x13 cm'dir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Sap kısmında kullanılan kauçuk malzeme sayesinde rahatça tutuş imkanı sağlar. Aracınızın camını çizmez...

23,48 TL
Gözat

Araç Camı Buz Kazıyıcı Siyah

(0)

Araç camı buz kazıyıcı siyah. Ölçüleri genişlik 8 cm, uzunluk 20 cm'dir. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Aracınızın camını çizmez...

11,90 TL
Gözat

Cam Buz Çözücü Sprey 220 Ml

(0)

Cam buz çözücü sprey 220 ml. Buz çözücü ile donmuş parçalar ve buzlar saniyeler içinde çözülmeye başlar. Güvenli ve kokusuzdur. Uygulanan yüzeyleri sis, raspa ve buzlanmadan uzak tutar. Sadece buz veya donmuş yüzeylere doğrudan püskürtüp fazlalığı silebilirsiniz. Gözünüzün önündeki kaya gibi sert buzun eridiğini görebilirsiniz. Aracınız veya uygula..

23,48 TL
Gözat

Oto Cam Suyu Antifrizli 1 Lt -30 C 3 Adet

(0)

Oto cam suyu antifrizli 1 Lt. -30C. 3 adet bir aradadır. Kirleri, mikropları ve pis köpükleri yok eden, temizleyen yoğunlaştırılmış cam suyudur. Antifrizli cam suyu kışın gerçek -30 dereceye kadar otonuzun cam suyu haznesindeki suyun donmasını engeller. Kırağının çözülmesini kolaylaştırır. Yağ, is, toz, haşere kalıntıları ve egzoz gazlarından oluşa..

7,90 TL
Gözat

Oto Yüzey, Araç Yıkama, Kurulama, Parlatma Araç Temizleme Süngeri

(0)

Yumuşak, kolay temizlenen malzemeden yapılmış, tüm temizlik işlerinde kullanılır. 19,5x5x12,5 cm ebadındadır. Otomobil, tekne, yat, motosiklet, ofis ve evde yüzeylerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Sünger,  kolayca temizlenir, hacmi kadar su tutar. ..

12,90 TL
Gözat

Yağmur Kaydırıcı Temizleyici Sprey + Sünger 200 ml

(0)

Yağmur Kaydırıcı Temizleyici Sprey + Sünger 200 ml. Yağmur kaydırıcı kullanmadan önce otomobilinizin camını temiz bir bez ile siliniz ve kurulayınız. Camın dış yüzeyine yağmur kaydına püskürtünüz ve iyice yayarak sünger ile ovalayınız. 3 dakika bekledikten sonra camı siliniz iyi sonuç alabilmek için bu işlemi tekrarlayınız. Yağmur kaydırıcınız 4-6 ..

19,90 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)