Grid görünüm:
-30%
Gözat

Matte Oto Buz ve Kar Çorabı-Zinciri Large

(0)

Kar çorabı klasik large. Kar ve buzda eşsiz yol tutuş ve direksiyon hakimiyeti sağlar. Aracın mekanik aksamına jant lastik aksamlarına zarar vermez. Sürüş sırasında titreşim veya ses yapmaz. Paslanmaz ve bozulmaz uzun vadeli kullanılır. Avrupa, Amerika ve İskandinavya'da uzun süredir kullanılmaktadır. Zincir yerine en iyi alternatiftir.&n..

78,89 TL 112,10 TL
-30%
Gözat

Matte Oto Buz ve Kar Çorabı-Zinciri Medium

(0)

Kar çorabı klasik medium. Kar ve buzda eşsiz yol tutuş ve direksiyon hakimiyeti sağlar. Aracın mekanik aksamına jant lastik aksamlarına zarar vermez. Sürüş sırasında titreşim veya ses yapmaz. Paslanmaz ve bozulmaz uzun vadeli kullanılır. Avrupa, Amerika ve İskandinavya'da uzun süredir kullanılmaktadır. Zincir yerine en iyi alternatiftir.&..

78,89 TL 112,10 TL
-30%
Gözat

Matte Oto Buz ve Kar Çorabı-Zinciri Small

(0)

Kar çorabı klasik Small. Kar ve buzda eşsiz yol tutuş ve direksiyon hakimiyeti sağlar. Aracın mekanik aksamına jant lastik aksamlarına zarar vermez. Sürüş sırasında titreşim veya ses yapmaz. Paslanmaz ve bozulmaz uzun vadeli kullanılır. Avrupa, Amerika ve İskandinavya'da uzun süredir kullanılmaktadır. Zincir yerine en iyi alternatiftir.&n..

78,89 TL 112,10 TL
-30%
Gözat

Matte Oto Buz ve Kar Çorabı-Zinciri XLarge

(0)

Kar çorabı klasik Xlarge. Kar ve buzda eşsiz yol tutuş ve direksiyon hakimiyeti sağlar. Aracın mekanik aksamına jant lastik aksamlarına zarar vermez. Sürüş sırasında titreşim veya ses yapmaz. Paslanmaz ve bozulmaz uzun vadeli kullanılır. Avrupa, Amerika ve İskandinavya'da uzun süredir kullanılmaktadır. Zincir yerine en iyi alternatiftir.&..

78,89 TL 112,10 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)