Grid görünüm:
Gözat

Mikrofiber Havlu Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 40x40 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi havlu mikrofiber. 40x40 cm ebadındadır. Mikrofiber dokusu sayesinde yüksek emiş gücü ile iz bırakmadan temizlik sağlar. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna, mutfak, tuvalet ve bir çok mekanda kullanılır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır...

22,90 TL
Gözat

Mikrofiber Oto Araba Cam Yıkama Araç Kurulama Bezi 3 Ad 68x50 cm

(0)

Mikrofiber araç cam temizleme bezi. 3 adet bir arada satılır. Daha ince sık dokumalıdır. 68x50 cm ebadındadır. Cam, ayna, fayans, lavabo, çelik, inox, araçlarda kolayca kullanılır. Araba kurulamada, cam kurulama, temizleme, parlatma, yıkama ve tüm temizlik işlerinde kullanılabilir. Mikrofiber dokusu sayesinde yüksek emiş gücü ile iz bırak..

29,90 TL
Gözat

Mikrofiber Oto Araba Parlatma Araç Cila Bezi 40x60 cm

(0)

Mikrofiber araç parlatma bezi. 40x60 cm ebadındadır. Araba cilalama, parlatma, yıkama ve tüm temizlik işlerinde kullanılabilir. Standart bezlere göre daha kalın ve saçaklıdır. Mikrofiber dokusu sayesinde yüksek emiş gücü ile iz bırakmadan parlatma sağlar. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba..

25,90 TL
Gözat

Mikrofiber Oto Araba Yıkama Araç Kurulama Bezi 4 Adet 30x30 cm

(0)

Mikrofiber araç temizleme bezi. 4 ayrı renktedir. 4 adet bir arada satılır. 30x30 cm ebadındadır. Cam, ayna, fayans, lavabo, çelik, inox, araçlarda kolayca kullanılır. Araba kurulamada, cam kurulama, temizleme, parlatma, yıkama ve tüm temizlik işlerinde kullanılabilir. Mikrofiber dokusu sayesinde yüksek emiş gücü ile iz bırakmadan temizli..

21,90 TL
Gözat

Oto Elektrikli Torbasız Süpürge 12 Volt Çakmaklıklı

(0)

Araç çakmaklık girişli oto elektrikli süpürge. Portatif, hafif ve güçlüdür. Koayca açılır ve temizlenir. Koltuk ara aparatı ile daha detaylı temizliğe imkan verir. Filtresi defalarca kullanılır. 12 Volt 35 Watttır. ..

59,90 TL
Gözat

Sentetik Güderi Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 42x32 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi 42x32 cm. Sentetik güderi chamois özel materyalden yapılmıştır. 0,2 cm kalınlığında süngersi yapısı ile yeterince su tutar. Nemli olarak kullanılmalıdır. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, aynatüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, ..

29,90 TL
Gözat

Sentetik Ham Güderi Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 68x50 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama sentetik güderi bez. Sentetik güderi ham halde incedir. Orijinal Chamois'a göre daha ince daha az su tutar. İz bırakmadan ev, ofis, araba camları için idealdir. Nemli olarak kullanılmalıdır. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna tüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, ..

29,90 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)