Grid görünüm:
Gözat

Kalın Mikrofiber Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 50x70 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi. 50x70 cm ebadında çok amaçlı temizlik bezidir. Kalın dokusu ile fazla su tutar. Hassas yüzeyleri çizmeden ve leke bırakmadan temizler. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna tüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda ..

39,90 TL
Gözat

Mikrofiber Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bez Seti 4'Lü

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi. Çok amaçlı temizlik bezidir. Kalın dokusu ile fazla su tutar. Hassas yüzeyleri çizmeden ve leke bırakmadan temizler. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna tüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır...

64,90 TL
Gözat

Mikrofiber Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 50x70 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi. Çok amaçlı temizlik bezidir. Kalın dokusu ile fazla su tutar. Hassas yüzeyleri çizmeden ve leke bırakmadan temizler. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna tüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 50x70 ..

39,90 TL
Gözat

Sentetik Güderi Oto Araç Araba Yıkama Kurulama Bezi 42x32 cm

(0)

Oto araç araba yıkama kurulama bezi 42x32 cm. Sentetik güderi chamois özel materyalden yapılmıştır. 0,2 cm kalınlığında süngersi yapısı ile yeterince su tutar. Nemli olarak kullanılmalıdır. Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, aynatüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, ..

29,90 TL
Gözat

Sentetik Üstübü Oto Araç Araba Cilalama Yağ Bakım Ortam Temizliği

(0)

Genel bakım ve temizlik için üstübü. Parlak ve kaliteli özel materyalden yapılmıştır. Lif yapısı ve üstün emme gücü ile yağ benzeri sıvıları tutar. Yağ çubuğu, yağlı yüzeyleri tam temizler. Pasta cila ve parlatma işleri için idealdir.  Uygulandığı yüzeyi çizmez ve yıpratmaz. Araç, mobilya, cam, ayna tüm parlak yüzeylerde iz bırakmadan temizlik..

16,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)