Grid görünüm:
-16%
Gözat

Autokit Lastik Tamir Spreyi Kiti

(0)

Autokit lastik tamir spreyi kiti 450 ml. Pratik ve hızlı bir şekilde lastiğinizi bir dakika da tamir etmenizi sağlar. Tüm yerli ve ithal otomobillere, hafif ticari araçlara ve motorsikletlere uyumlu olarak üretilen lastik tamir kiti profesyonellik gerektirmeyen, kişisel uygulamalı bir üründür. Bu sprey patlayan lastiğinizi, içerisindeki hava ile te..

29,90 TL 35,40 TL
Gözat

Autokit Pasta Cila 230 Gram

(0)

Autokit pasta cila 230 gram. Küçük çizgileri ve ve bulanık görüntüyü ortadan kaldırıp boyayı parlatmak için gelişmiş Carnaulba cilası içeren Formula 1 teknolojisi ile üretilmiştir. Boya rengini yeniler ve parlatır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş..

19,90 TL
Gözat

E-Jolly Fren Balata ve Parça Temizleme Spreyi 500 ML

(0)

E-Jolly Balata Temizleme Spreyi 500 ml. Yağlı ve gresli motor parçalarının, fren disk ve parçalarının ve debriyaj aksamlarının temizlenmesinde çok etkilidir. Tamir, bakım ve servis işlerinde idealdir. Kullanıldığı bölgelerde herhangi artık bırakmaz. Balata Temizleme Spreyi hızlı havalanma özelliği sayesinde çabuk ve yüksek temiz..

18,90 TL
Gözat

Formula 1 Çok Amaçlı Köpük 539 ml

(0)

Formula 1 güçlü çok amaçlı döşeme köpük temizleyici. Çok amaçlı özelliği ile en zor kir ve lekeleri çıkartmak için Formula 1 teknolojisi ile üretilmiştir. Plastik, kauçuk aksamlarda, döşemelerde kullanılır. Çabuk kurur ve geride hoş bir koku bırakır. Anti. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

17,70 TL
Gözat

Formula 1 Far Stop Cilası 237 ml

(0)

Far yüzeylerinin sararmalarını temizler ve çizikleri alır. Donuk sarı ve bulanık farları temizler parlatır yeni gibi görünmesini sağlar. İçindeki özel birleşim sayesinde parlatma ve temizleme yaparken aynı anda çiziklerinizi ve küçük hasarlarınızı yok eder. Ayrıca fren lambaları, kask ve tekne pencereleri içinde kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce ..

38,90 TL
Gözat

Formula 1 Güçlü Pasta Cila 473 ml Sıvı

(0)

Formula 1 güçlü sıvı pasta cila. Sıvı olduğu için uzun süre kurumasına gerek yoktur. Kılcal çizikleri yok eder ve muhteşem bir parlaklık kazandırır. Carnauba cila özelliği ile uzun süre koruma sağlar. Yıpranmış boyalarda, boya dalgalanmalarını giderir, bo. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

44,90 TL
Gözat

Formula 1 Konsantre Cilalı Şampuan

(0)

Konsantre cilalı şampuan. 473 ml U.S.A. malıdır. Carnauba cila içerir. Kiri ve pası derinlemesine temizler. Boyaya canlılık ve parlaklık verir. Özel formulü ile yüzey üzerinde tabaka oluşturarak uzun süreli parlaklık sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını..

39,90 TL
Gözat

Formula 1 Lastik Parlatıcı Köpük 510 gr

(0)

Lastik parlatıcı köpük. 510 g U.S.A. malıdır. Çok özel formullü parlatıcı köpük, plastik, kauçuk ve vinil yüzeylerin temizlenmesi, parlatılması ve korunması için F1 teknolojisi ile üretilmiştir. Antistatik formulü ile tozlanmayı engeller. Jant çember ve kapaklarında leke yapmaz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını,..

29,90 TL
Gözat

Formula 1 Pasta Cila Çizik Alıcı 473 ml Sıvı

(0)

Pasta cila çizik alıcı. 207 ml U.S.A. malıdır. Özel formül materyallerle oluşturulan mikro temizleyiciler sayesinde boya üzerindeki matlık ve çizikleri yok eder. Boyaya ilk günkü parlaklığını kazandırır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden..

39,90 TL
-1%
Gözat

Formula1 Güçlü Pasta Cila

(0)

Formula 1 güçlü pasta cila. Kılcal çizikleri yok eder ve muhteşem bir parlaklık kazandırır. Carnauba cila özelliği ile uzun süre koruma sağlar. Yıpranmış boyalarda, boya dalgalanmalarını giderir, boyayı derinlemesine temizler. Çabucak sürülür kolayca temi. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve ot..

34,90 TL 35,40 TL
Gözat

Foxwax Hızlı Carnauba Cila 500 ml

(0)

Foxwax hızlı carnauba cila. 500 ml. Aracınızda hızlı ve pratik parlaklık sağlar. Aracınızı yıkadığınız esnada araç üzeri ıslak iken uygulanabildiği gibi kuru iken de uygulama yapılabilir. Sıkıp silme işlemi dışında ekstra bir işlem gerektirmeden pratik şekilde aracınıza cila yapmanızı sağlar ve aracınızın boyasında gözle görülür bir parlaklık ..

23,90 TL
Gözat

Foxwax Jant Temizleyici Ve Parlatıcı 500 ml

(0)

Foxwax jant temizleyici parlatıcı 500 ml. Kostik ve solvent içermeyen özel formülasyonludur. Tabanca çıkış vanasını açın sprey yada köpük püskürtme moduna alın. Aracınızın jant yüzeyine yaklaşık 15 cm, uzaktan ürünü püskürtün. Minimum 10-15 saniye  bekledikten sonra tazyikli su püskürtün sonra kuru bir bez ile kurulayın. Tazyikli su imkan..

22,90 TL
Gözat

Foxwax Konsantre Cilalı Şampuan 700 ml

(0)

Konsantre cilalı şampuan. 700 ml dir. Carnauba cila içerir. Kiri ve pası derinlemesine temizler. Boyaya canlılık ve parlaklık verir. Özel formulü ile yüzey üzerinde tabaka oluşturarak uzun süreli parlaklık sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır...

22,90 TL
Gözat

Foxwax Lastik Temizleyici Ve Parlatıcı 500 ml Parlak

(0)

Foxwax lastik temizleyici ve parlatıcı parlak renklidir. 500 ml . Kostik ve solvent içermeyen özel formülasyonludur. Tabanca çıkış vanasını açın sprey yada köpük püskürtme moduna alın. Aracınızın jant yüzeyine yaklaşık 15 cm, uzaktan ürünü püskürtün. Minimum 10-15 saniye  bekledikten sonra tazyikli su püskürtün sonra kuru bir bez ile kuru..

22,90 TL
Gözat

Foxwax Pasta Cila 230 ml Pasta Süngeri

(0)

Foxwax pasta cila 230 ml 2 parça. Özel formülasyon ile üretilmiştir.230 ml pasta cila, 1 adet pasta süngerinden oluşur...

19,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)