Grid görünüm:
Gözat

Çeki Halatı Çelik İzoleli Oto Çekme Halatı 3,5 m 2 Ton

(0)

Oto Çekme Halatı Çelik İzoleli Çeki Halatı 3,5 m 2 Ton. 2 ton'a kadar olan hafif ve ticari araçları çekmek için kullanılır. 3,5 metre halat uzunluğu mavi dış kaplamalı 2000 kg (2 tona) kadar araçlarınızı sorunsuz çekecek şekilde üretilmiştir. Acil durumlarda araçların birbirini çekmesi için özel örgülü çelikten imal edilmiştir. Çekme halatının güçl..

34,90 TL
Gözat

Çekme Halatı 2 Ton

(0)

Çekme halatı 2 ton. Hafif, ticari, binek oto ve araçları çekmekte kullanılır. Çekme halatı kilitli kancaları ile aracın çekilmesini sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

5,61 TL
Gözat

Gündüz Farı Power Led Beyaz Işık U

(0)

Gündüz farı. 2 sıra led ampulden oluşmuştur. Ampuller 40000 saat garantilidir. 2x6 watt gücünde ampuller %100 su geçirmez. 13x5 cm ebadındadır. Gün boyunca aracın fark edilmesini sağlar. Binek, ticari, minibüs 12 Volt ile çalışan tüm sistemlere uygundur.. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto..

17,70 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)