Grid görünüm:
Gözat

Carub Tek Başlık, Çift Kademe Oto Vantilatör Soğutucu, Araç Fanı

(0)

Tek başlıklı-pervaneli vantilatör. Oldukça sessiz çalışır. 3 Watt 45 desibelden düşüktür. Ürün ile gelen çift taraflı bant ile torpido üzerine yapıştırılarak kullanılır. İstenirse cıvata ile de monte edilebilir. Delme gerektirmeden çift taraflı bant ile yapışır. Pervane hem yukarı-aşağı hem sağa-sola 360 derece dönebilir. 2 kademeli hız ile be..

68,50 TL
Gözat

Mandallı, Metal Döner Başlıklı 10 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör

(0)

Minibüs, panel van, otobüs, karavan, yat, tekne 24 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden mandalı ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdır.50 civarı koruma demiri ile dış darbelere korunakl..

147,10 TL
Gözat

Mandallı, Metal Döner Başlıklı 6 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör

(0)

Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden mandalı ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdır.50 civarı koruma demiri ile dış darbelere koruna..

109,00 TL
Gözat

Vantilatör Metal 12V 6 Inch Mandallı Ayarsız

(0)

Araç içi vantilatör mandallı 15cm (6 inçh) 12 volt. 12 volt 500 miliamper vantilatör çapı 6 inçh'dir. Vantilatörün 50-60 adet metal koruyucu demiri mevcuttur. Sağ-sol dönüşlü veya sabit olarak çalışır. Kablo uzunluğu 1,5 metredir. Güçlü mandallıdır. Kablo ucunda çakmak soketi mevcuttur. 12 volta sahip tüm araçlarda kullanılır. Aracın çakmağından ça..

109,00 TL
Gözat

Vantuzlu, Metal Döner Başlıklı 6 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör

(0)

Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden vantuzu ile yapışır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdır.50 civarı koruma demiri ile dış darbelere koruna..

109,00 TL
Gözat

Vantuzlu, Metal Döner Başlıklı 8 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör

(0)

Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12/24 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. 2 kademe ile ister hızlı ister yavaş ayarlayın.Döner başlığı ile sağa sola dönüşlü, ister tek açıdan ister dönerek kullanılır.Delme gerektirmeden mandal ile kısıtırılarak kullanılır.Açma kapama, hızlı yavaş ayarlıdır.50 civarı koruma demiri ile d..

132,60 TL
Gözat

Vantuzlu, Plastik Döner Başlıklı 5 Inch Oto Araç Fanı, Vantilatör

(0)

Araba, minibüs, panel van, binek araç, yat, tekne 12 Volt ile çalışan tüm araçlarda kullanılır. Delme gerektirmeden vantuzu ile yapışır.Tek hızlı, sabit dönüşlüdür.Plastik kafalı, 10-15 ızgara korumalı.1 metre civarı kablo uzunluğu vardır.Kablo ucunda çakmak soketi ile çakmağa takılır. Camı temizleyin, hafif temiz su ile nemlendirin, yapı..

139,90 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)