Grid görünüm:
-0%
Gözat

Asben Su Isıtıcısı-Kahve Makinası-Kettle-Termos Bardak 12 Volt

(0)

Asben kahve makinası-kettel-termos bardak 12-V. Metal gövdeli metal termostatlı su ısıtıcısıdır. Çakmaklık soketinden çalışır. 100 cc suyu yaklaşık 8 dk da ısıtmaktadır.Toplam hacminin 3/1'i kadardır. Tam dolu olduğu zaman yaklaşık 15 dk da kaynatır. Metal gövdesi ayarlı kapağı ile son derece kaliteli üründür. Kapak üzerindeki plastik mandal ile ko..

59,90 TL 59,90 TL
Gözat

Carub Kahve Makinesi-Su Isıtıcı Termostatlı 12/24 Volt

(0)

Kahve makinesi-su ısıtıcı. Hafif ve kolayca taşınır. Çakmak soketine takılarak kullanılır. Gezi, seyahat, piknik, kamp, yolculuk ve tüm aktivitelerde kullanılır. Isındığı zaman otomatik olarak durur. 10 ile 13 dakika arasında suyu ısıtır. Otomobil, minibüs, özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve o..

125,90 TL
Gözat

Gecko Kahve Makinesi-Su Isıtıcı Profesyonel Tip

(0)

Kahve makinesi-su ısıtıcı. Hafif ve kolayca taşınır. Çakmak soketine takılarak kullanılır. Gezi, seyahat, piknik, kamp, yolculuk ve tüm aktivitelerde kullanılır. Isındığı zaman otomatik olarak durur. Otomobil, minibüs, özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışv..

184,90 TL
Gözat

Kahve Makinesi Şeffaf 24V İthal

(0)

Kahve makinesi şeffaf 24v ithal. Suyu belirli bir sıcaklığa kadar ısıtır, ayrıca kahve yapmaz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

74,93 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)