Grid görünüm:
Gözat

Arap Korna 3 Borulu 12-24V Krom

(0)

Arap korna 3 borulu 12-24V krom. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Bir kompresör ve üç borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıf..

139,90 TL
Gözat

Gecko Dadat Korna Süpertone 12 Volt 2 Adet + Hediye

(0)

Gecko dadat korna süpertone 12 volt 2 adet. 2 adet set halindedir. Güçlü, berrak ve ince, kalın sesten oluşmaktadır. 112 desibel, 400-500 hz ses üretmektedir. 12 volt olan tüm araçlara uyum sağlamaktadır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizde..

41,90 TL
Gözat

Gecko Fala Fala Metal Korna Motorlu Krom 12V

(0)

Gecko Fala Fala Metal Korna Motorlu Krom 12V. Paket içeriği, 2 adet krom boru korna, 2 adet hava hortumu, 1 adet hava kompresörü, 1 adet role ve montaj aparatlarından oluşmaktadır. Sadece 12V araçlarda çalışmaktadır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışver..

139,90 TL
Gözat

Gecko Gemi-Tır Marine Korna 12V Nikelaj-Krom

(0)

Gecko Gemi-Tır Marine Korna 12V Nikelaj-Krom. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Bir kompresör ve 45 cm krom borudan oluşmaktadır. 650 Hz frekans ve 115 db ses üretmektedir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari ..

110,90 TL
Gözat

Gecko Havalı Islık Korna 12/24V Tazyikli Bobinli

(0)

Gecko Havalı Islık Korna 12/24V Tazyikli Bobinli. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Hava ile çalışır, elektrik ile çalışmaz. 12V ve 24V ile çalışmaktaıdır. Paket içeriği 1 adettir. Özel oto, otomobil, panelvan,..

67,90 TL
Gözat

Havalı Arap Korna 3 Borulu Melodili Kompresörlü 12V

(0)

Havalı Arap Korna 3 Borulu Melodili Kompresörlü 12V. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Bir kompresör ve üç borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuar..

109,90 TL
Gözat

Hella Didit Korna Alman Malı 12V Süpertone 2 Adet + Hediye

(0)

Hella didit korna Alman malı 12V Süpertone 2 Adet. 2 adet set halindedir. Dünya lideri Hella fabrikasında üretilmiştir. Güçlü ve berrak ses, iyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. 310-380 hz ses üretmektedir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elek..

169,90 TL
Gözat

Marco Tipi Havalı Arap Korna 3 Borulu Melodili 12V

(0)

Marco Tipi Havalı Arap Korna 3 Borulu Melodili 12V. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Bir kompresör ve üç borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarl..

219,90 TL
Gözat

Seger Dadat Korna 12 Volt 2 Adet + Hediye

(0)

Seger dadat korna 12 volt 2 adet. İyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Çevreye duyarlı desibel ayarları, kalite ve teknik özellikleriyle ,Avrupa’nın elektromanyetik korna ile ilgili olan ECE R-28 ve EEC70/388 regülasyon ve normlarına uygundur. Bu uygunluğun tescili niteliğindeki KBA-TÜV Almanya’nın her korna t..

47,90 TL
Gözat

Seger Didit Korna 12V 2 Adet + Hediye

(0)

Seger didit korna 12 volt 2 adet. İyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Çevreye duyarlı desibel ayarları, kalite ve teknik özellikleriyle ,Avrupa’nın elektromanyetik korna ile ilgili olan ECE R-28 ve EEC70/388 regülasyon ve normlarına uygundur. Bu uygunluğun tescili niteliğindeki KBA-TÜV Almanya’nın her korna t..

56,90 TL
Gözat

Stebel Didit Korna İtalyan Malı 12 Volt 2 Adet

(0)

Stebel didit korna 12 Volt. HF 80/2 seri italyan malıdır. 2 adet set halindedir. Dünya lideri Stebel fabrikasında üretilmiştir. Güçlü ve berrak ses, iyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. 112-136 db. 340-430 hz ses üretmektedir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk k..

69,90 TL
Gözat

Stebel Havalı Korna Baba Melodili İtalyan Malı 12 Volt

(0)

Stebel havalı Baba korna 12 V. İtalyan malıdır. Godfather Baba filmi melodisini çalar. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkış gücü daha fazladır. Bir kompresör ve altı borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelv..

209,90 TL
Gözat

Stebel Havalı Korna Dali Dali İtalyan Malı

(0)

Stebel havalı 3'lü Dali Dali korna. İtalyan malıdır. Her türlü motorlu araçlar, ağır vasıtalar, deniz araçları v.b. araçlarda kullanılabilir. Modern ve estetik görünümü vardır. Emsal kornalara göre ses çıkıç gücü çok fazladır. Bir kompresör ve üç borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuar..

169,90 TL
Gözat

Stebel Havalı Korna Kwai Köprüsü İtalyan Malı 12 Volt

(0)

Stebel havalı Kwai Köprüsü korna 12 V. İtalyan malıdır. Dünya lideri stebel fabrikasında üretilmiştir. Özel güçlendirici rolesi ile güçlü ve berrak ses. İyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bir kompresör ve beş borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba akses..

209,90 TL
Gözat

Stebel Havalı Korna La Cucaracha İtalyan Malı 12 Volt

(0)

Stebel havalı La Cucaracha korna 12 V. İtalyan malıdır. Dünya lideri stebel fabrikasında üretilmiştir. Özel güçlendirici rolesi ile güçlü ve berrak ses. İyi performans ve uzun ömür için yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bir kompresör ve beş borudan oluşmaktadır. CE-ECE onaylıdır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba akses..

209,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)