Grid görünüm:
Gözat

Bluetooth Araç Kiti Oto İlave Aynalı Usb Fm Kulaklıklı Kablosuz

(0)

Son teknoloji Bluetooth kablosuz aparatı ile telefona bağlanmanızı sağlar. Ayna camı düzdür, cisimleri gerçek boyutunda gösterir. Gelen aramayı LCd ekranda gösterir. DSP full duplex teknolojisi ile karşı taraf ile kesinti olmadan konuşabilirsiniz. Kablosuz kulaklık, hoparlör, mikrofon ve Fm radyo vardır. USB ve SD dik ile Mp3 çalar. TTS sistem gele..

239,54 TL
Gözat

Fren Stop Lambası Çakar Lamba Modülü 3 Lü Grup

(0)

Çakarlı fren stop lamba çakar modülü. Frene basıldığında tüm fren lambaları 3'lü grup halinde arka arkaya çakar. Ledli, halojen, 3.stop ve tüm lambalara bağlanabilir. 12 Volt ile çalışır su geçirmezdir. İç mekan ledlerinde de kullanılabilir. 75 W veya 75 metreye kadar tüm led ve led şeritler ile kullanılır. Aparat 6x2,5 cm ebadındadır.  ..

29,90 TL
Gözat

Fren Stop Lambası Çakar Lamba Modülü Kumandalı

(0)

Çakarlı fren stop lamba çakar modülü. Frene basıldığında tüm fren lambaları arka arkaya çakar. Ledli, halojen, 3.stop ve tüm lambalara bağlanabilir. 12 Volt ile çalışır su geçirmezdir. İç mekan ledlerinde de kullanılabilir. 75 W veya 75 metreye kadar tüm led ve led şeritler ile kullanılır. Aparat 6x2,5 cm ebadındadır.  ..

64,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)