Grid görünüm:
Gözat

Fren Çakar Modulü Sürekli Eroğlu

(0)

Fren çakar modulü sürekli. Fren lambasının fasılalı olarak yanmasını sağlar. Kuvvetli bir aydınlanma sağlar. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

20,00 TL
Gözat

IQ-FX Ayarlı Amerikan Park Modulü Yeni Nesil Garantili

(0)

IQ-FX ayarlı amerikan park modulü yeni nesil. Işık şiddeti ayarlı+on-off anahtarlı. Araç muayenesinde v.b. olaylarda istediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz. Arıza lambası problemi yaratmaz canbus devrelidir. Ürünün içerisinde kendi sigortası mevcuttur. Herhangi bir sigortaya roleye gerek yoktur. Tek modülden tüm işlemi gerçekleştirir, her sinya..

51,90 TL
Gözat

IQ-FX F1 Fren Çakar Modulü 9 Modlu Yeni Nesil

(0)

IQ-FX F1 Fren Çakar Modulü 9 Modlu Yeni Nesil. Güvenlik prensibi ile üretilmiş yüksek kaliteli kompakt tasarıma sahiptir. 12 farklı mod'a sahiptir. Üzerinde bulunan buton ile mod geçişleri kolaylıkla yapılabilmektedir. On-off kontrolü mevcuttur. 12. mod'da alarak çakarı devre dışı bırakabilirsiniz. Stop normal yanıp söner. Mikro..

39,90 TL
Gözat

Nuri Alço Korna Modülü 8 Sesli Melodili 12V

(0)

Nuri alço korna rölesi. Tüm araçlara uygundur dadat ve didit kornalarda  kullanılabilir.  Nuri Alço film müziği dahil toplam 8 farklı melodi vardır. Türk malıdır.  Kolayca monte edilir. Kullanımı için 2 korna gerekir. Elektrikli kornalarda 2 adet dadat korna tavsiye edilir. Havalı kornalarda (3 borularda) kısa boruyu kullanmadan..

59,90 TL
Gözat

Sis Çakar Modulü Uzaktan Kumandalı 8 Fonksiyonlu

(0)

Sis çakar modulü uzaktan kumandalı 8 fonksiyonlu. Ürün ölçüleri 63x40x15 mm universal tüm marka yıl ve model motorsikletler, Atv, tekne ve diğer araçlara uyumludur. Çakar olmayan her türlü led aydınlatmanızı 8 fonksiyon olarak kullanmanızı sağlar. Su ve toz geçirmez...

69,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)