Grid görünüm:
Gözat

Japon Tip Yan Direk Kademeli Oto Anten Krom

(0)

Japon tip direk anteni. Krom renkli uzayan gövdelidir. Dip kısmı 5x1,5 cm ebadındadır. İster dik konum ister eğik konumda kullanılır. Aracın yan direğine takılır Gerçek ve teleskopik antendir. Kapalı konumda 48 cm ebadındadır. Açıldığında 120 cm civarıdır. Bağlantı npktası 5x1,5 cm ebadındadır. Kapı direği veya uygun olan her yerde kullanılır. 1 me..

34,90 TL
Gözat

Kısa, Orta, Uzun Tepe, Tavan Metal Teleskopik Oto Anten Siyah

(0)

Tepe, tavan, çatı metal tip oto anteni. Üniversal tüm araçlarda da kullanılır.  Hem kısa 13 cm, 17 cm veya 26 cm olarak olarak kullanılır. Gerçek antendir süs anteni değildir. Gövdesi 8 cm uzunluğundadır. Alt ağzı 15 mmdir.  Çift taraflı cıvata ile birçok anten yuvasına olur...

29,50 TL
Gözat

Kumlu Metal Tepe, Tavan Cop Tip Oto Anten Siyah 282

(0)

Tepe, tavan, çatı cop tip oto anteni. Üniversal araçlarda da kullanılır. Üniversal eğimlidir. Gerçek antendir süs anteni değildir. 11 cm ebadındadır. Çift taraflı cıvata ile birçok anten yuvasına olur. . Alt ağzı 15 mmdir.  ..

34,90 TL
Gözat

Mat Oto Anten Shark Plus Balina Elektrikli Kalın Kablolu Tabanlı

(0)

3 RENK  MAT SERİ KALIN KABLOLUÜniversal köpek balığı şeklinde elektrikli Shark Plus anten. Abs plastikten yapılmış üst yüzeyi MATTIR. Tam fonksiyonlu elektrikli gerçek antendir, İMİTASYON DEĞİLDİR. Tüm araçlara uyum sağlar. Anten bağlantı noktasındaki anten kablosuna bağlanır. Alt yüzeyinde çift taraflı bant vardır. Bakır ve kalın kablo ile da..

34,90 TL
Gözat

Oluklu Nikel Yaylı Krom Anten Kablolu

(0)

Oluklu Nikel Yaylı Krom Anten Kablolu. 50 cm uzunluğundadır. 1.50 metre kablosu mevcuttur...

29,90 TL
Gözat

Oluklu Yaylı Trabzon Magnum Anten 2 metre

(0)

Tüm 12/24 volt araçlarda kullanabilirsiniz. 2 metre uzunluğundadır. Yaylı kısımdan vidasından çıkarılıp keserek istediğiniz gibi boyuntunu ayarlayabilirsiniz. Kablo bağlantısı ile radyo görevini görebilirsiniz. Tavanında oluk olan araçlara uygulayabilirsiniz...

59,90 TL
Gözat

Otomatik Anten 12 Aparatlı 12V

(0)

Otomatik Anten 12 Aparatlı 12V. Aracınız teybi veya radyosu açıldığında otomatik olarak kendisi açılır...

83,90 TL
Gözat

Renault Tip Tepe, Tavan Cop Tip Oto Anten Siyah 270

(0)

Tepe, tavan, çatı cop tip oto anteni. Renault araçlara uygun olmakla beraber diğer araçlarda da kullanılır. Üniversal eğimlidir. Gerçek antendir süs anteni değildir. 25 cm ebadındadır. Kafası 4x2,5 cm çapındadır. Eğimi uygun olan tüm araçalrda kullanılır. ..

29,50 TL
Gözat

Shark Anten Köpek Balığı Anten Balık Sırtı Fiber

(0)

Köpek Balığı Anten Shark AntenFm radyo çekim sağlamaz.Süs antendir. Orjinal AntendirAracınıza Spor ve Güzel Bir Görünüm Sağlar.Profesyonel işçilik gerektirmez uygulaması basit ve kolaydır.3M Çift taraflı bant ile aracınıza yapıştırmanız ile montaj işlemi tamamlanacaktır.Aracınız renk seçeneklerinden farklı bir renkte ise beyaz renk seçeneğini alıp ..

29,90 TL
Gözat

Shark Süs Mini Balık Sırtı 5'li Anten

(0)

Shark süs mini balık sırtı 5'li anten. Siyah renktedir. Ölçüleri uzunluk 8 cm, genişlik 3 cm, yükseklik 3 cm'dir. Siyah renktedir. 3M yapıştırıcı sayesinde kar suyu ve yağmurdan etkilenmez. Dekoratif amaçlı kullanılır. Paket içeriği 5 adettir...

29,80 TL
Gözat

Shark, Köpek Balığı, Balık Sırtı Fin Oto Süs Anteni Krom Parlak

(0)

KROM, PARLAKKöpek Balığı Anten Shark AntenFm radyo çekim sağlamaz.Süs antendir, İmitasyondur, Aracınıza spor ve güzel bir görünüm sağlar.Profesyonel işçilik gerektirmez uygulaması basit ve kolaydır.Çift taraflı bant ile aracınıza yapıştırmanız ile montaj işlemi tamamlanacaktır.Aracınıza uygun biçimde boyayabilirsiniz.Üniversaldir tüm araçların..

14,90 TL
Gözat

Tofaş Pioneer Tip Anten

(0)

Pioneer tip anten oluklu tavan içindir. 12V - 24V ile uyumludur. Paslanmaz krom materyalden üretilmiştir. Yağmur oluğu antenidir. Dip tarafındaki yay sistemi ile esnektir ve kırılmaz. Uzatma kablosu mevcuttur. Profesyonellik gerektirmeyen kişisel uygulamalı bir üründür.  Yan oluklara sıkıştırma vidalarıyla sıkıştırarak sabitleyin. Vida oluğu d..

39,90 TL
Gözat

Tüm Araçlara Arka Çamurluk Gömme Kademeli Oto Anten Siyah

(0)

Gömme arka çamurluk anteni. Üniversal kafası açılıdır, tüm çamurluklarda kullanılır. Gerçek ve teleskopik antendir. Kapalı konumda 25 cm ebadındadır. Açıldığında 1 metre civarıdır. Kafası 4 cm çapındadır. Çamurluk derin tavan ve benzer 25 cm arka boşluğu olan her yerde kullanılır. ..

34,90 TL
Gözat

Tüm Araçlara Arka Çamurluk Yaylı Kademeli Oto Anten Krom

(0)

Yaylı delmeli arka çamurluk anteni. Krom renkli yaylı gövdelidir. Yaylı kısım 9 cm'dir. İster dik konum ister eğik konumda kullanılır. Açısı ayarlanır. Üniversal, tüm çamurluklarda kullanılır. Gerçek ve teleskopik antendir. Kapalı konumda 48 cm ebadındadır. Açıldığında 110 cm civarıdır. Kafası 4 cm çapındadır. Çamurluk derin tavan ve arka boşluğu o..

34,90 TL
Gözat

Yaylı Trabzon Magnum Anten 2 metre

(0)

Tüm 12/24 volt araçlarda kullanabilirsiniz. 2 metre uzunluğundadır. Yaylı kısımdan vidasından çıkarılıp keserek istediğiniz gibi boyuntunu ayarlayabilirsiniz. Kablo bağlantısı ile radyo görevini görebilirsiniz. Çamurluk ve tavana uygulayabilirsiniz. Bağlantı yeri lastikli vidalı ve vakumludur...

59,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)