Grid görünüm:
Gözat

Japon Tip Yan Direk Kademeli Oto Anten Krom

(0)

Japon tip direk anteni. Krom renkli uzayan gövdelidir. Dip kısmı 5x1,5 cm ebadındadır. İster dik konum ister eğik konumda kullanılır. Aracın yan direğine takılır Gerçek ve teleskopik antendir. Kapalı konumda 48 cm ebadındadır. Açıldığında 120 cm civarıdır. Bağlantı npktası 5x1,5 cm ebadındadır. Kapı direği veya uygun olan her yerde kullanılır. 1 me..

69,90 TL
Gözat

Kromlu Shark Balık Sırtı Balina Oto Köpek Balığı Süs Anten

(0)

Üniversal köpek balığı şeklinde Shark kapaklı süs anten. Parlak boyalıdır. Abs plastikten yapılmış üst yüzeyi PARLAKTIR. Tüm araçlara uyum sağlar. 15 derece altında uygulama yapılacağı zaman yüzeyi temizledikten sonra kurutma makinesi ile çift taraflı bantı ısıtın. Yapıştır çıkar yapmayın. İşaretleyerek bir kerede yapıştırın. 17 cm uzunluğunda 7 cm..

48,38 TL
Gözat

Oluklu Yaylı Trabzon Magnum Anten 2 metre

(0)

Tüm 12/24 volt araçlarda kullanabilirsiniz. 2 metre uzunluğundadır. Yaylı kısımdan vidasından çıkarılıp keserek istediğiniz gibi boyuntunu ayarlayabilirsiniz. Kablo bağlantısı ile radyo görevini görebilirsiniz. Tavanında oluk olan araçlara uygulayabilirsiniz...

119,90 TL
Gözat

Otomatik Anten 12 Aparatlı 12V

(0)

Otomatik Anten 12 Aparatlı 12V. Aracınız teybi veya radyosu açıldığında otomatik olarak kendisi açılır...

449,90 TL
Gözat

Piyano Black Oto Köpek Balığı Fm Anten Shark Balık Sırtı Balina

(0)

Üniversal köpek balığı şeklinde Shark kapaklı elektrikli anten. Parlak boyalıdır. Abs plastikten yapılmış üst yüzeyi PARLAKTIR. Tüm araçlara uyum sağlar. 15 derece altında uygulama yapılacağı zaman yüzeyi temizledikten sonra kurutma makinesi ile çift taraflı bantı ısıtın. Yapıştır çıkar yapmayın. İşaretleyerek bir kerede yapıştırın. 17 cm uzunluğun..

49,90 TL
Gözat

Shark Süs Mini Balık Sırtı 5'li Anten

(0)

Shark süs mini balık sırtı 5'li anten. Siyah renktedir. Ölçüleri uzunluk 8 cm, genişlik 3 cm, yükseklik 3 cm'dir. Siyah renktedir. 3M yapıştırıcı sayesinde kar suyu ve yağmurdan etkilenmez. Dekoratif amaçlı kullanılır. Paket içeriği 5 adettir...

74,90 TL
Gözat

Tofaş Pioneer Tip Anten

(0)

Pioneer tip anten oluklu tavan içindir. 12V - 24V ile uyumludur. Paslanmaz krom materyalden üretilmiştir. Yağmur oluğu antenidir. Dip tarafındaki yay sistemi ile esnektir ve kırılmaz. Uzatma kablosu mevcuttur. Profesyonellik gerektirmeyen kişisel uygulamalı bir üründür.  Yan oluklara sıkıştırma vidalarıyla sıkıştırarak sabitleyin. Vida oluğu d..

39,90 TL
Gözat

Tofaş, Renault 9 Pioneer Tip Oto Yağmur Oluk Anteni

(0)

Pioneer tip anten. Yağmur oluklu araçlar içindir. Tofaş, Renault 9 gibi araçlara olur Ürün üzerindeki metal kıskaçlar yağmur kanalına takılır. Yağmur kanalı benzer bir bağlantı noktasına da uygulanabilir. 12V - 24V ile uyumludur. Paslanmaz krom materyalden üretilmiştir. Dip tarafındaki yay sistemi ile ayar yapılır. Uzatma kablosu mevcuttur. Profesy..

84,90 TL
Gözat

Tüm Araçlara Arka Çamurluk Yaylı Kademeli Oto Anten Krom

(0)

Yaylı delmeli arka çamurluk anteni. Krom renkli yaylı gövdelidir. Yaylı kısım 9 cm'dir. İster dik konum ister eğik konumda kullanılır. Açısı ayarlanır. Üniversal, tüm çamurluklarda kullanılır. Gerçek ve teleskopik antendir. Kapalı konumda 48 cm ebadındadır. Açıldığında 110 cm civarıdır. Kafası 4 cm çapındadır. Çamurluk derin tavan ve arka boşluğu o..

34,90 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)