Grid görünüm:
Gözat

Shark Anten Köpek Balığı Anten Balık Sırtı

(0)

Köpek Balığı Anten Shark AntenÇubuk Antenlere Nazaran  Çok Daha Kaliteli Çekim Gücü Sağlar. SÜS DEĞİLDİR. Orjinal AntendirAracınıza Spor ve Güzel Bir Görünüm Sağlar.Eski Anteninizi Çevirerek Cıkartın Shark Antenin  İçerisinden Çıkan Kablo ile Bağlantısını Yaptıktan sonra Yerine TakınProfesyonel işçilik Gerektirmez Uygulaması Basit Ve..

29,90 TL
Gözat

Shark Anten Köpek Balığı Anten Balık Sırtı Fiber + Hediye

(0)

Köpek Balığı Anten Shark AntenFm radyo çekim sağlamaz.Süs antendir. Orjinal AntendirAracınıza Spor ve Güzel Bir Görünüm Sağlar.Profesyonel işçilik gerektirmez uygulaması basit ve kolaydır.3M Çift taraflı bant ile aracınıza yapıştırmanız ile montaj işlemi tamamlanacaktır.Aracınız renk seçeneklerinden farklı bir renkte ise beyaz renk seçeneğini alıp ..

25,90 TL
Gözat

Shark Süs Mini Balık Sırtı 5'li Anten

(0)

Shark süs mini balık sırtı 5'li anten. Siyah renktedir. Ölçüleri uzunluk 8 cm, genişlik 3 cm, yükseklik 3 cm'dir. Siyah renktedir. 3M yapıştırıcı sayesinde kar suyu ve yağmurdan etkilenmez. Dekoratif amaçlı kullanılır. Paket içeriği 5 adettir...

19,90 TL
Gözat

Tofaş Pioneer Tip Anten

(0)

Pioneer tip anten oluklu tavan içindir. 12V - 24V ile uyumludur. Paslanmaz krom materyalden üretilmiştir. Yağmur oluğu antenidir. Dip tarafındaki yay sistemi ile esnektir ve kırılmaz. Uzatma kablosu mevcuttur. Profesyonellik gerektirmeyen kişisel uygulamalı bir üründür.  Yan oluklara sıkıştırma vidalarıyla sıkıştırarak sabitleyin. Vida oluğu d..

38,90 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)