Grid görünüm:
-32%
Gözat

Floresan Tavan Lambası Aydınlatma Işık Mavi Ampullü 12 Volt/18 W

(0)

Floresan tavan lambası mavi ışık 12 VOLT 18 WATT. Ampul mavi renk yanar. Üzerinde açma kapama düğmesi ile istenildiğinde açıp kapatılabilinir. TSE uygun ve özel olarak üretilmiştir. 66x6,5 cm ebadındadır. Floresan camı elastik malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime yapmaz. Floresan ampulü değiştirip beyaz renk takılabi..

33,90 TL 49,56 TL
-32%
Gözat

Floresan Tavan Lambası Aydınlatma Işık Mavi Ampullü 12 Volt/8 W

(0)

Floresan tavan lambası mavi ışık 12 VOLT 8 WATT. Ampul mavi renk yanar. Üzerinde açma kapama düğmesi ile istenildiğinde açıp kapatılabilinir. TSE uygun ve özel olarak üretilmiştir. 34x3,5 cm ebadındadır. Floresan camı elastik malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime yapmaz. Floresan ampulü değiştirip beyaz renk takılabil..

31,90 TL 47,20 TL
Gözat

Floresan Tavan Lambası Mavi Işık 12 Volt

(0)

Floresan tavan lambası mavi ışık 12V. Üzerinde açma kapama düğmesi ile istenildiğinde açıp kapatılabilinir. 16 cm çapındadır. Camı elastik malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime gibi reaksiyonlar oluşmamaktadır. Florasan mavi ışıklı orta kısmındaki ışıklı bölüm sarı renktedir. Kapılara bağlanabilir. Üzerinde açma kapam..

19,90 TL
Gözat

Ledli Arka Cam Ek Fren, 3.Stop İlave Lambası Oval Kırmızı

(0)

Stop lambası kırmızı ışık 12V. 13x6 cm ebadındadır. Devamlı veya kesintili  yanar. Kaliteli malzemeden üretilmiştir ve uzun süre kullanıldığında ısınma ve erime gibi reaksiyonlar oluşmaz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır...

40,12 TL
Gözat

Mor Tepe İkaz Lambası Dönerli Ampul, Mıknatıslı, Çakmaklık

(0)

Mor renkli döner tip tepe lambası. Tüm binek ve ticari araçlarda, resmi otomobillerde, iş makinesinde, güvenlik araçlarında kullanılır. İçinde halojen ampul bulunur. Hızla dönerek uzaktan fark edilir. Çakmak soketi ve uzun kablosu ürüne bağlıdır. Çakmağa takınca çalışır. 12 Volt ile çalışır. Güvenlik amacı ile özellikle gece dikkat çekmek için..

49,56 TL
Gözat

Turuncu Tepe İkaz Lambası Çakarlı Ampul, Mıknatıslı, Çakmaklık

(0)

Tepe lambası turuncu (sarı). Tüm binek ve ticari araçlarda, resmi otomobillerde, iş makinesinde, güvenlik araçlarında kullanılır. İçinde strobe tip çakar ampul bulunur. Hızla çakarak uzaktan fark edilir. Ampullere göre daha dikkat çekici ve uzun ömürlüdür. Çakmak soketi ve uzun kablosu ürüne bağlıdır. Çakmağa takınca çalışır. 12 Volt ile çalışır.&n..

49,56 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)