Grid görünüm:
Gözat

Hyundai Accent 05-10 Era ABS Depo Kapağı Krom Nikelaj Yapışkanlı

(0)

Hyundai Accent 05-10 Era için depo kapağı. ABS plastikten yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak çıkar yapmayın. Kuru havalarda daha iyi..

39,90 TL
Gözat

Hyundai Accent 05-10 Era Metal Depo Kapağı Krom Nikelaj Yapışkan

(0)

Hyundai Accent 05-10 Era için depo kapağı. Paslanmaz levhadan yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak çıkar yapmayın. Kuru havalarda daha..

49,90 TL
Gözat

Hyundai I30 Metal Depo Kapağı Krom Nikelaj Yapışkan

(0)

 Hyundai I30 için depo kapağı. Paslanmaz levhadan yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak çıkar yapmayın. Kuru havalarda daha iyi yapışır..

49,90 TL
Gözat

Mazda 6 Metal Depo Kapağı Krom Nikelaj Yapışkan

(0)

Mazda 6 için depo kapağı. Paslanmaz levhadan yapılmıştır. Krom rengidir. Sadece bu modelin depo kapağına uygundur. Ürün arkasındaki çift taraflı bant ile yapıştırılır. Silikon ile desteklendiği takdirde daha iyi bir yapışma sağlanır. Depo kapağını temizleyerek bir kerede yapıştırın. Tak çıkar yapmayın. Kuru havalarda daha iyi yapışır. 15x..

49,90 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)