Grid görünüm:
Gözat

Paslanmaz Krom Nikelaj Egzoz Oval Ağız Tek Çıkış Petekli

(0)

KROMAJLI PASLANMAZ ÇELİK yayvan EGZOS UCUEgzoz ucu bağlatı noktası 14X8 cm ebadındadır. Flanş ile bağlanabilir. Punto veya kaynak ile egzoz ucu kafasına geçirilir.  CBinek ve ticari araçlarda kullanılır. Ses çıkarmaz. Yakıt sarfiyatına etkisi yoktur. Parlak rengi ile şık bir görüntü sağlar. Oval içi peteklidir. 13 cm uzunluğunda..

59,90 TL
Gözat

Paslanmaz Krom Nikelaj Egzoz Oval Ağız Tek Çıkış Petekli

(0)

Kromajlı paslanmaz çelik yuvarlak egzoz ucu. Egzoz ucu bağlantısı 9 cm çapındadır. Daha küçük veya daha büyük egzoz uçlarına flanş ile bağlanır. Punto veya kaynak ile egzoz ucu kafasına geçirilir.  Binek ve ticari araçlarda kullanılır. Ses çıkarmaz. Yakıt sarfiyatına etkisi yoktur. Parlak rengi ile şık bir görüntü sağlar. 14 cm uzunl..

59,90 TL
Gözat

Paslanmaz Krom Nikelaj Egzoz Yuvarlak Ağız Tek Çıkış Petekli

(0)

KROMAJLI PASLANMAZ ÇELİK EGZOS UCUEgzoz ucu 60 mm çapında bağlatı noktası vardır. Egzoz çapınız bu ölçüden daha büyük veya küçük ise flanş ile bağlanabilir. Vidalıdır. Punto atmadan egzoz ucu kafasına geçirilir.  Cıvatalar sıkıştırılır. Binek ve ticari araçlarda kullanılır. Ses çıkarmaz. Yakıt sarfiyatına etkisi yoktur. Parlak rengi ile şık bi..

59,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)