Grid görünüm:
Gözat

Bisiklet Taşıyıcı 2 Bisiklet

(0)

Araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Çin malı muadillerine karşı daha kaliteli metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve demonte edilir. ..

139,90 TL
Gözat

Gecko Bisiklet Taşıyıcı 2 Bisiklet

(0)

Gecko araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 25-30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve demonte edilir. Ürün ile gelen kayışlar ve kanca ..

118,90 TL
Gözat

Kancalı Oto Bagaj Lastiği Ahtapotu 3'lü Eşya Tutucu Bağlama 80 cm

(0)

Oto bagaj eşya lastiği ahtapot. 3 adet bir arada satılmaktadır. 80 cm uzunluğunda iki tarafı metal kancalıdır. Elastik kapalı halde 80 cm'dir. 120 cm'e kadar rahatça uzar. Üst bagaj bağlama sabitleme, arka bagajdaki eşyaların sallanması, bisiklet, kayak bagajı bağlama ve bir çok işte kullanılır. ..

29,90 TL
Gözat

Şahin, Doğan, Kartal, Renault 9 Oluklu Port Bagaj Tavan Sepeti

(0)

Küçük: Renault 9Orta: Şahin, Doğan, 131Büyük: Tofaş Kartal, Renault TorosAraç üstü port bagaj tavan sepeti. Araç tavanında su olukları olan araçlar için tasarlanmıştır. Her türlü eşyanızı aracınızın tavanında kolaylıkla taşımanızı sağlar. Bagajın ayaklarında kapıların kenarlarına geçen kancalar mevcuttur. Kullanım alanları üniversaldir, tüm binek v..

340,00 TL
--6%
Gözat

Tavan Çıtası Port-Sörf Bagaj Bara Bar 2'li

(0)

Tavan cıtası port sörf bagaj barabar 2'li. 135x5 mm . Araca göre ayarlanabilen kesilebilir özel üretilmis yük taşımaya yada süs amaca uygun alüminyum tavan çıtası portudur. Süs kullanım için yapıstırma secenegi , yük tasıma icin delerek monte secenegine sahiptir. Üzerinde vida yeri olan araclar icin sadece vidalarından monte etmeniz yeterlidir. Ürü..

94,90 TL 89,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)