Grid görünüm:
Gözat

Automix Elastik Bagaj Filesi 130x180 cm + Hediye

(0)

Tüm yerli ve yabancı araçlarda kullanılabilir olmasıyla üniversaldir. Büyük ebadı ve kancaları sayesinde araç bagajlarında kullanılır ve cisimlerin savrulmasını engeller. Aracınızda güvenli ve konforlu sürüş sağlar. Port bagajlı araçlarda yükün kolayca bağlanmasına yardımcı olur. Elastik olma özelliği sayesinde esnektir. Gerektiğinde çok kolay bir ..

30,90 TL
-37%
Gözat

Bagaj Ahtapotu Lastiği Tekli 50 cm

(0)

Bagaj lastiği tekli. Tek parça lastikli ve kancalıdır. 50 cm uzunluğundadır. Motosiklet, otomobil, bisiklet ve tüm araçlarda eşyaları sabitlemek için kullanılır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

1,49 TL 2,36 TL
-45%
Gözat

Bagaj Ahtapotu Lastiği Üçlü 50 cm

(0)

Bagaj lastiği tekli. 3 adet bir aradadır. Lastikli ve kancalıdır. 50 cm uzunluğundadır. Motosiklet, otomobil, bisiklet ve tüm araçlarda eşyaları sabitlemek için kullanılır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

3,90 TL 7,08 TL
Gözat

Bisiklet Taşıyıcı 2 Bisiklet + Sürpriz Hediye

(0)

Araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Çin malı muadillerine karşı daha kaliteli metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve demonte edilir. ..

95,00 TL
-12%
Gözat

Bisiklet Taşıyıcı 3 Bisiklet+Kilit+Bagaj Lastik Hediyeli

(0)

Araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 3 bisiklet kapasitelidir. 30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Çin malı muadillerine karşı daha kaliteli metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve demonte edilir. ..

119,90 TL 135,70 TL
Gözat

Gecko Bisiklet Taşıyıcı 2 Bisiklet + Sürpriz Hediye

(0)

Gecko araç bisiklet taşıyıcı. Tüm araçlara kolayca monte edilir. 2 bisiklet kapasitelidir. 25-30 kg taşıma kapasitesi ile ağır bisikletleri bile kolayca taşır. İlave ve takviye kayışları sabitlerken bisikletleri tam güvenlik ile taşır. Metal boruları ile bisikleti tam olarak kavrar. Kolayca monte ve demonte edilir. Ürün ile gelen kayışlar ve kanca ..

118,90 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)