Grid görünüm:
Gözat

Amerikan Araç Cam Filmi Oto Folyo Çizilmez 50cmx6m Siyah Tonu

(0)

Amerikan cam filmi çizilmez 50 cm genişliğinde 6 metre uzunluğunda siyah aparatlı. Güneş ışınlarına ve dışarıdaki meraklı bakışlara karşı aracınızın içini korur. Küçük maket bıçak ve hava almak için raglesi vardır. Çizilmez materyalden yapılmış, uzun süreli koruma sağlar. Araç, bina, ticari araç uygulamaları içindir. Özel oto, otomobil, panelv..

29,90 TL
Gözat

Cam Filmi Çekme Uygulama Aparatı Folyo Ragle Beyaz

(0)

Cam filmi aparatı beyaz. 15x10 cm ebadındadır. Özel plastikten imal edilmiştir. Cam filminin içindeki hava kabarcıklarını almak veya daha iyi bir yapışma sağlamak amacı ile kullanılır. Araç, bina, ticari araç uygulamaları içindir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba uygulamalarında kullanılır. ..

19,90 TL
Gözat

Cam Filmi Çekme Uygulama Aparatı Folyo Ragle Seti 6 Parça

(0)

Cam filmi çizilmez ragle seti. 6 parçadır. Kaliteli materyalden yapılmıştır. Cam filmi hava alma, temzileme, yapıştırma amacı ile kullanılır. 2 adet üçgen çekçek 23x12cm dar kısmı 2 cm, bir adet düz çekçek 13x8 cm, 2 hatlı çekçek 10x7,5 cm, skarpela tip çekçek 19x1,5 cm ve fitil kenarlı çekçekten 22x6 cm oluşur. Araç, bina, ticari araç uygulam..

42,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)