Grid görünüm:
Gözat

Araç Oto Yan Cam Perdesi Güneşlik 2'li

(0)

Güneş ışınlarını keser ve bu sayede bebekleri, çocukları, yaşlıları güneşin zararlı ışınlarından korur. 37 cm genişliğinde, 44 cm uzunluğundadır. 2 parçadır. 2 adet vantuzludur. Gece sürüşlerinde yan camlardan gelebilecek far ışıklarını da keserek gözünüzün yorulmasını engeller. Zararlı UV ışınlarından korur. Vantuzlar sayesinde araç camına ko..

15,90 TL
Gözat

Araç Oto Yan Cam Perdesi Makaralı 40 cm Güneşlik 2'li Set

(0)

Güneş ışınlarını keser ve bu sayede bebekleri, çocukları, yaşlıları güneşin zararlı ışınlarından korur. 40 cm genişliğinde, 45 cm uzunluğundadır. 2 parçadır. 6 adet vantuzludur. Gece sürüşlerinde yan camlardan gelebilecek far ışıklarını da keserek gözünüzün yorulmasını engeller. Kolayca açılıp, kolayca katlanır. Zararlı UV ışınlarından korur. ..

39,90 TL
Gözat

Oto Araç Ön Yan Arka Cam Güneşlik Perdesi Makaralı

(0)

Oto Araç Ön Cam Yan Cam Arka Cam Güneşlik Perdesi MakaralıGüneşli günlerde aracınızın en büyük yardımcısı olacak Araba Güneşliği sizleri bekliyor ! Çocuklarınızı seyahat esnasında güneşten korur. Güneş gittiği zaman pratik olarak makarasına sarabilirsiniz. Arabanızın ön, arka yada yan camlarına monte edebilirsiniz. Ürü..

37,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)