Grid görünüm:
Gözat

Güneşlik Gece Ve Gündüz Görüş Paneli

(0)

Güneşlik gece ve gündüz görüş paneli. Boy 32 cm, en 11 cm'dir. Cam kalınlığı 2 mm'dir. Kavrama mekanizması 11-19 cm arasıdır. Işık ve far parlamalarını azaltan hassas lens malzemesinden üretilen gece ve gündüz görüş paneli sayesinde sisli, gece yada karlı havalarda araç sürüş keyfine varın. Görüş mesafesiniz azaldığı zamanlarda görmekte zorluk çekt..

29,90 TL
Gözat

Mandallı Cam Vantuzu 4 Adet

(0)

Klipsli vantuzlu notluk. Sert plastikten yapılmış mandal ve kauçuktan yapılmış vantuzdan meydana gelmiştir. Yaylı mekanizma ile kağıt, jelatin, plastik benzeri ürünleri tutmaya yarar. Cam, metal gibi parlak yüzeylere not yapıştırmakta kullanılır. Mandal bağlantı noktasında kaydırma plastiği ile ayarlanmasını sağlar. 2,5x2x2 cm ebadındadır. Ambalaj,..

16,52 TL
Gözat

Manzaralı Arka Cam Vantuzlu Oto Güneşlik Perde

(0)

3 manzaradan birini seçin. Manzaralı ve bilinen tül kumaşından otomobillere uygun olarak üretilmiştir. 4 vantuzu ile 4 noktadan cama tutturulur. Kullanmayacağınız zamanlarda kendi boyutunun ¾ oranında küçülebilen katlanabilir. Ölçüleri 96x47 cm'dir. Arka camdan gelen güneş ışıklarını ortalama % 70 oranında keser, arka koltuktaki yolcular özellikle ..

18,90 TL
-33%
Gözat

Ön Cam Güneşlik Perde Türk Bayrağı 130x60 cm

(0)

Metalize ön cam güneşliği. Ay yıldız, bayrak desenlidir. Tüm yerli yabancı otomobil tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplı..

15,90 TL 23,60 TL
Gözat

Ön Cam Kar Buz Önleyici Branda Ve Güneşlik

(0)

Ön cam kar buz önleyici branda ve güneşlik. Ölçüleri 150x80 cm'dir. Torpidonuzu, direksiyonunuzu ve araç içini yakıcı güneşten koruyacak kullanışlı bir ürün sizleri bekliyor oto ön cam güneşliği. Ön konsolun, direksiyonun ömrünün uzamasına yardımcı olur. Katlayıp üzerindeki lastiklerini kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Profesy..

10,90 TL
Gözat

Oto Araba Ön Cam Güneşlik Perde Battal Boy 150x80 cm

(0)

Oto Araba Ön Cam Güneşlik Perde Battal Boy 150x80 cm. Tüm yerli yabancı otomobil tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır..

29,90 TL
Gözat

Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 130x60 cm

(0)

METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 130x60 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak havalarda güneş ışınlarının aracınızı ısıtmasını ..

14,90 TL
Gözat

Oto Ön Cam Perde Araç Metalize Güneşlik Gözlüğü Balonlu 140x70 cm

(0)

METALİZE BALONLU ÖN CAM GÜNEŞLİĞİ 140x70 cmAlüminyumdan yapılmış güneş ışınlarını yansıtarak araç içinde ısınmayı engeller. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar.Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Güneşli ve sıcak havalarda güneş ışınlarının aracınızı ısıtmasını ..

18,90 TL
Gözat

Sprinter Vito Crafter Transit Jaluzi Oto Arka Cam Perde

(0)

Tüm ticari olan arka kapısı çift kapı yana açılan araçlara uyumludur. Jaluzi metalleri uzun gönderilir, kesilerek tüm ticari arka kapısı çift kapı yana açılan araçlara uygulayabilirsiniz. 1.sınıf alüminyum materyalden üretilmiştir. Jaluzi metalleri 70 cm'dir. 32 adet yaprak jaluziden oluşmaktadır. Kurulumu ayakları iki yana kurun, ayak uçların..

169,90 TL
Gözat

Tofaş Şahin Doğan Kartal Jaluzi Oto Arka Cam Perde

(0)

Tüm sedan araçlara uyumludur. Jaluzi metalleri uzun gönderilir, kesilerek tüm sedan araçlara uygulayabilirsiniz. 1.sınıf alüminyum materyalden üretilmiştir. Jaluzi metalleri 142 cm'dir. 11 adet yaprak jaluziden oluşmaktadır. Kurulumu ayakları iki yana kurun, ayak uçlarını fitillere geçiriniz, metal yaprakları aralara diziniz, uzun geliyorsa kesiniz..

93,90 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)