Grid görünüm:
Gözat

Arka Cam Vantuzlu Oto Güneşlik Perde + Hediye

(0)

Siyah renkte ve bilinen tül kumaşından otomobillere uygun olarak üretilmiştir. 4 vantuzu ile 4 noktadan cama tutturulur. Kullanmayacağınız zamanlarda kendi boyutunun ¾ oranında küçülebilen katlanabilir. Ölçüleri 100 cm x 50 cm'dir. Arka camdan gelen güneş ışıklarını ortlama % 70 oranında keser, arka koltuktaki yolcular özellikle bebekli ailelerin k..

16,90 TL
-33%
Gözat

Ön Cam Güneşlik Perde Türk Bayrağı 130x60 cm

(0)

Metalize ön cam güneşliği. Ay yıldız, bayrak desenlidir. Tüm yerli yabancı otomobil tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplı..

15,90 TL 23,60 TL
Gözat

Ön Cam Güneşlik-Perde Metalize 130x60 cm

(0)

Metalize ön cam güneşliği. Tüm yerli yabancı otomobil tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Reflektif özelliği ile bu..

15,90 TL
Gözat

Ön Cam Güneşlik-Perde Metalize 140x70 cm Jumbo

(0)

Metalize ön cam güneşliği. Tüm yerli yabancı minibüs tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır. Reflektif özelliği ile bu ..

18,90 TL
Gözat

Ön Cam Kar Buz Önleyici Branda Ve Güneşlik

(0)

Ön cam kar buz önleyici branda ve güneşlik. Ölçüleri 150x80 cm'dir. Torpidonuzu, direksiyonunuzu ve araç içini yakıcı güneşten koruyacak kullanışlı bir ürün sizleri bekliyor oto ön cam güneşliği. Ön konsolun, direksiyonun ömrünün uzamasına yardımcı olur. Katlayıp üzerindeki lastiklerini kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Profesy..

10,90 TL
Gözat

Oto Araba Ön Cam Güneşlik Perde Battal Boy 150x80 cm

(0)

Oto Araba Ön Cam Güneşlik Perde Battal Boy 150x80 cm. Tüm yerli yabancı otomobil tipi araç camlarına uygundur. Otomobilin torpido, direksiyonunu güneşten korur. Üzerinde bulunan vantuzlar sayesinde kolay ve rahat kullanım sağlar. Ürünün üzerindeki lastikler sayesinde güneşlik katlı olarak kolay saklanabilir. Dış yüzeyi özel alüminyum folyo kaplıdır..

29,90 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)