Grid görünüm:
Gözat

Bantlı Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü bantlı ve noktalıdır. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Fön makinesi ile hafif ısıtarak direksiyon üzerine..

29,90 TL
Gözat

Çapraz Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü çağraz örgülüdür. Canlı renkleri ve pütürlü yüzeyi ile daha iyi bir tutuş sağlar. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı as..

29,90 TL
Gözat

Carat Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçalara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astralıdır...

22,90 TL
Gözat

Dacia Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Dacia logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. B..

49,90 TL
Gözat

Deri Direksiyon Kılıfı Sarmalı Dikmeli Dikişli Kokusuz Astarlı

(0)

Deri direksiyon kılıfı dikişli. Tüm binek araç direksiyonlarında kullanılır. Otomobil, minibüs, araba ve binek araçlara uygundur. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

24,90 TL
Gözat

Direksiyon Kılıfı ve Emniyet Kemer Konforu Süngeri

(0)

Direksiyon kılıfı, direksiyonu dış etkilere karşı korur, direksiyon üzerinde zamanla meydana gelen aşınmaları sararmaları önler ve örter, direksiyonun kaymasını engeller. Ölçüleri dıştan dışa 39 cm'dir. Elde oluşan terlemeler, kirlenmeler, güneşe maruz kalması gibi etkenlerden direksiyonu korur. Direksiyon kılıfı ve emniyet konforu şık ve estetik d..

30,90 TL
Gözat

Ford Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Ford logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Bo..

49,90 TL
Gözat

Grili Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü bantlı ve noktalıdır. Gri renklidir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Fön makinesi ile hafif ısıtarak dir..

29,90 TL
Gözat

Honda Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Honda Bayrağı logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlar..

49,90 TL
Gözat

Mavili Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü bantlı ve noktalıdır. Mavi renklidir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Fön makinesi ile hafif ısıtarak di..

29,90 TL
Gözat

Mercedes Geçme Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Mercedes logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur..

49,90 TL
Gözat

Nokta Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40 cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Üstü noktalıdır. Siyah, kırmızı-siyah, bej-siyahtır. Siyah seçiminde komple siyah, bej seçiminde bej siyah, kırmızı seçiminde kırmızı siyah gönderilir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusu..

22,90 TL
Gözat

Noktalı Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı Kokusuz Sarma 38-40cm

(0)

Direksiyon kılıfı 38 cm sentetik deri. Noktalı açık bej rengidir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Kaydırmaz ve hava sıcaklığına göre malzemesine zarar gelmez. Esnek kolay kullanılmaktadır. Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Fön makinesi ile hafif ısıtarak direksiyon üzerine..

29,90 TL
Gözat

Opel Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Opel logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur. Bo..

49,90 TL
Gözat

Peugeot Geçmeli Kaydırmaz Direksiyon Kılıfı+Boyun Yastığı Kafalık

(0)

Peugeot logolu direksiyon kılıfı ve boyun yastığı takım. Üstü bantlı ve noktalı siyah deriden yapılmıştır.  Kokusuz, derisi kaliteli bir şekilde işlenmiştir. Tok malzemeli alt kısmı astarlıdır. Direksiyon kılıfı ve aynı desenli 2 adet boyun yastığı kafalıktan meydana gelmiştir. Direksiyon simidi 38-40 cm arasındaki araçlara uygundur...

49,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)