Grid görünüm:
Gözat

Carat Jakar Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Tarçın

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, tarçın rengidr. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Leke tutmayan silinebilir kumaş..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Karbon Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Beyaz Dikiş

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, karbon detaylıdır. Beyaz dikiş ile renklendirilmiştir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edil..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Karbon Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Kırmızı Dikiş

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, karbon detaylıdır. Kırmızı dikiş ile renklendirilmiştir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal ed..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Karbon Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Mavi Dikiş

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, karbon detaylıdır. Mavi dikiş ile renklendirilmiştir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilm..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Karbon Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Siyah Dikiş

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, karbon detaylıdır. Siyah dikiş ile renklendirilmiştir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edil..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Bej

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, bej rengidir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Leke tutmayan silinebilir kumaşı ..

915,16 TL
Gözat

Carat Jakarlı Ortopedik Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlar Füme

(0)

KARBONLU Lüks Oto Koltuk Kılıfı Ön&Arka Takım Airbag Uyumlu. Tam ortopedik, bel destekli, füme rengidir. Hava yastığı (Airbag) kısımları yastığın şişmesini engellemeyecek şekilde dikilmiştir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Leke tutmayan silinebilir kumaşı..

915,16 TL
Gözat

Kamuflaj Servis Kılıfı Likralı Ön, Arka Set 4 Parça

(0)

Kamuflaj marka araçlara koltuk kılıfı servis. Özel likralı penye kumaştan dikilmiştir. Kolayca yıkanarak defalarca kullanılır. Ön ve arka koltuklar olmak üzere set fiyatıdır. Özel teknikle baskılıdır. Dikkatli bir şekilde yıkandığında atma, solma ve çekme...

66,42 TL
Gözat

Lüks Deri Oto Koltuk Minder Set 13 Parça

(0)

13 parça koltuk seti. Set dikişleri nakışlıdır. Koltuk minderi 6 parça, direksiyon kılıfı, 2 adet boyun yastığı, kolçak üstü deri kılıfı ve 3 adet kafalıktan olmak üzere 13 parçadır. Rahat kolay kullanılan kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir.  Leke tutmayan silinebilir kumaşı ve süngeri uzu..

549,90 TL
Gözat

Oto Koltuk Kılıfı Deri Ön-Arka Set Airbag Uyumlu

(0)

KOLTUK KILIFINDA KALİTESİ DİZAYN GÜVENCESİ İLE SİZLERLE•  5 başlık dahil komple  oto koltuk kılıfı seti.• Arka kısımda ayrı ayrı 2 adet geniş gazetelik mevcuttur.•     Airbag uyumlu .• Tasarım Tescil Belgelidir.• Vinleks deri ve jakarlı kumaştan yüksek kalitede üretilmiştir.•&nbs..

1.399,00 TL
Gözat

TayTüyü Cr Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Takım Tüm Araçlara Ortopedik

(0)

Tay tüyü çift renkli üniversal koltuk kılıfı. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren TAY TÜYÜ kumaş ile imal edilmiştir. Yan taraftaki tela dikişli airbag gözleri ile airbag'in sorunsuz çalışmasını sağlar. Arka sırtta ayrıca eşya cebi bulunur. Arka kolçak bölümü fermuarlıdır. Leke tutmayan..

379,90 TL
Gözat

TayTüyü Tutya Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlara Ortopedik

(0)

Tay tüyü TEK renkli üniversal koltuk kılıfı. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren TAY TÜYÜ kumaş ile imal edilmiştir. Yan taraftaki tela dikişli airbag gözleri ile airbag'in sorunsuz çalışmasını sağlar. Arka sırtta ayrıca eşya cebi bulunur. Arka kolçak bölümü fermuarlıdır. Leke tutmayan ..

690,00 TL
Gözat

Tutya Cr Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Takım Tüm Araçlara Ortopedik

(0)

Jakarlı çift renkli üniversal koltuk kılıfı. Rahat kolay kullanılan kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Yan taraftaki tela dikişli airbag gözleri ile airbag'in sorunsuz çalışmasını sağlar. Arka sırtta ayrıca eşya cebi bulunur. Arka kolçak bölümü fermuarlıdır. Leke tutmayan silinebilir kuma..

440,90 TL
Gözat

Tutya Ticari 2+1 Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlara Ortopedik

(0)

Jakarlı renkli üniversal koltuk kılıfı. Ticari 2+1 araçlar içindir. Binek araçlarına uygun değildir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Leke tutmayan silinebilir kumaşı ve süngeri uzun ömürlüdür. Yüksek yoğunluklu 1.sınıf toz geçirmeyen sünger kullanılmıştır..

649,90 TL
Gözat

Tutya Ticari 5+1 Oto Koltuk Kılıfı Ön Arka Tüm Araçlara Ortopedik

(0)

Jakarlı renkli üniversal koltuk kılıfı. Ticari 5+1 araçlar içindir. Binek araçlarına uygun değildir. Yumuşak kadife dokulu, konforlu bir kumaş kullanılmıştır. %30 pamuk %70 polyester içeren jakar kumaş ile imal edilmiştir. Leke tutmayan silinebilir kumaşı ve süngeri uzun ömürlüdür. Yüksek yoğunluklu 1.sınıf toz geçirmeyen sünger kullanılmıştır..

1.499,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)