Grid görünüm:
Gözat

Krom Oto Eğitmen Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokta

(0)

Kör nokta sürücü kursu eğitmen aynası. Metal klipsleri ile araç aynası üzerine takılır. Güvenlik,eğitmen aynası yan ayna üzerinden araçları geniş açı ile görmek için kullanılır. Bombeli camlıdır, cisimler gerçek büyüklüklerinden küçük görünür. Abs plastik gövdeli kromaj kaplıdır. Krom çerçeveli ve metal ayaklıdır. Plastik üzeri krom kaplıdır. 15x8 ..

29,90 TL
Gözat

Nikelaj Metal Krom Nova Dikiz Aynası Düz Cama Yapışma 25 cm

(0)

Metal nikelaj kaplı cama yapışma ayna. 10 inch genişliğindedir. Kendi özel yapışkanı ile gönderilir. Gece ve gündüz ayarlıdır. Düz camlıdır, cisimler gerçek görüntülerinde görünür. Camı temizleyerek metal ayağı cama yapıştırın. 24 saat sonra aynayı üzerine takın. Prizmatik yapısı ile gece ve gündüz farklı kullanılır. 25 cm genişliğinde 5 cm genişli..

89,90 TL
Gözat

Siyah Oto Eğitmen Güvenlik Dikiz Aynası Sürücü Araç Üstü Kör Nokt

(0)

Kör nokta sürücü kursu eğitmen aynası. Metal klipsleri ile araç aynası üzerine takılır. Güvenlik, eğitmen aynası yan ayna üzerinden araçları geniş açı ile görmek için kullanılır. Bombeli camlıdır, cisimler gerçek büyüklüklerinden küçük görünür. Abs plastik gövdeli siyah kaplıdır. Metal ayaklıdır. 15x8 cm ebadında 6 cm derinliğindedir. Dış ayna üzer..

29,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)