Grid görünüm:
Gözat

Ayarlı Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Kolay yıkanır temizlenir, silikon bazlıdır. Yaklaşık 14 cm uzunluğuna erişir. Vantuzu üzerinde özel vakum alma klipsi vardır. Cama yapıştırdıktan sonra içinde kalan havayı alarak daha iyi bir yapışma sağlar. 6,5 cm çapında vantuz, 9,5x4,5 cm tutucu koldur.  Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon..

46,90 TL
Gözat

Carspeed Suit Silikon Araç Telefon Tutucu - Şarj Standı Kaymaz

(0)

Ölçüleri 20 cmx15 cmx3 cm (7.87 inx5.91 inx1.18 in). Micro usb ve 8 pin şarj kablosu, iphone ve android tüm modellere uygundur. Aracınız ön kısmında görüş açınızı kısıtlamaz. Araç çakmaklığından taktığınız kabloyu manyetik kısma, üstüne telefon usb kablosunu şarj edebilirsiniz. Kullanım sırasında telefonunuzu kolayca şarj edebileceğiniz Micro Usb v..

34,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı Oto Araç Çakmak Şarjı 3.1 A USB 2 Soket

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. 2 soketlidir. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 5 Volt 3.1 Amper ve 2.4 amper çift çıkışlıdır. 6,5x2,5 cm ebadındadır. 12 Volt ve 24 Volt ile kullanılır. Ce sertifikalıdır...

29,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu

(0)

Hem evde hem arabada şarj edin, hem 220 Volt hem 12 Volt. Işık ikazlı oto çakmaklık şarjı ve ev tipi cep telefonu şarjı vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak evde veya araçta şarj edebilirsiniz. 10 farklı kablosu vardır, Micro Usb tip  Samsung cep telefonları, bazı yazar kasa, pos cihazı, kamera kablosunda kulla..

29,38 TL
Gözat

Kola Bardak Eşya Tutucu Çok Fonksiyonlu Telefonluk Bardaklık

(0)

Araç için çok fonksiyonlu telefonluk bardaklık. Araç havalandırmasına 4 klipsle takılır. 7 cm'den daha dar eşyalar için tırnak ile 5,5 cm kalınlığa kadar eşya konulabilir. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. Yükseklik 9 cm, genişlik 10 cm üst çapı 7 cm'dir. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tutacağı, gözlük tutacağı, kart metal para tutacağı ..

24,90 TL
Gözat

Metalli Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Havalandırma

(0)

Araç havalandırma peteklerine takılır. Kolay yıkanır temizlenir. Tutucu kol telefon tutucu üzerine bırakılınca alt ayak ile otomatik olarak telefonu tutar. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. 2,5  cm çapında havalandırma klipsi, 10x5 cm tutucu koldur. 8 cm genişliğine kad..

29,90 TL
Gözat

Mıknatıslı Manyetik Oto Havalandırma Telefon Tutucu Tüm Araçlara

(0)

Mıknatıslı manyetik telefon tutucu. Aracınızın iç renkleri ile uyumludur.  Tüm araçlara ve markalara uygundur. Aracınız ön kısmında görüş açınızı kısıtlamaz. 3 cm çapında mıknatıs ve 5 cm telefon yüzeyi ile güçlü tutuş sağlar. Güçlü petek mandalı le peteği tam tutar.  cm derinliğinde mandal ile kalorifer veya havalandı..

29,90 TL
Gözat

Spiral Ayarlı Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 20 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakır. Orta kısmı ve tırnaklar süngerlidir. Vantuzu üzerinde ..

46,90 TL
Gözat

Spiral Resim Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

Resimlikli telefon tutucu. Orta kısmına resim konabilir. Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 20 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest bırakı..

46,90 TL
Gözat

Spiral Yatay Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

İster yatay ister dikey kullanımlı, resimlikli telefon tutucu. Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Mekanizması 360 derece dönebilir. Kolay yıkanır temizlenir. Tam açık halde 20 cm uzunluğuna erişir. Tutucu kolu kenardaki mandallara basarak açın. Orta kısmındaki kilit, telefon takılınca otomatik kenar tırnakları telefonu tutacak şekilde serbest ..

46,90 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)