Grid görünüm:
Gözat

Araç İçi Telefon Tutucu Manyetik Mıknatıslı Ayarlı Vantuzlu

(0)

Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon ürünlerinde de kullanabilirsiniz. Mıknatısları sayesinde aracınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Cihazı yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliği vardır. İnanılmaz güçlü çekim kuvvetine sahiptir...

39,90 TL
Gözat

Araç İçi Telefon Tutucu Vantuzlu Ayarlı Kızaklı

(0)

Tüm cep telefonlarına uyumludur. Vantuz sayesinde aracınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Cihazı yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliği vardır. ..

21,90 TL
Gözat

Ayarlı Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Kolay yıkanır temizlenir, silikon bazlıdır. Yaklaşık 14 cm uzunluğuna erişir. Vantuzu üzerinde özel vakum alma klipsi vardır. Cama yapıştırdıktan sonra içinde kalan havayı alarak daha iyi bir yapışma sağlar. 6,5 cm çapında vantuz, 9,5x4,5 cm tutucu koldur.  Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon..

46,90 TL
Gözat

Başlık Üstü Kola Bardak Eşya Tutucu Telefonluk Bardaklık

(0)

Araç için çok fonksiyonlu telefonluk, bardaklık eşya tutucu. Koltuk kafalık üzerine takılır. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. Yükseklik 20 cm, genişlik 25 cm derinlik 9 cm'dir. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tutacağı, gözlük tutacağı, kart metal para tutacağı ve küçük eşya tutacağı olarak kullanılabilir. Çok fonsiyonel tutacaktır. Tüm a..

29,90 TL
Gözat

Carspeed Suit Silikon Araç Telefon Tutucu - Şarj Standı Kaymaz

(0)

Ölçüleri 20 cmx15 cmx3 cm (7.87 inx5.91 inx1.18 in). Micro usb ve 8 pin şarj kablosu, iphone ve android tüm modellere uygundur. Aracınız ön kısmında görüş açınızı kısıtlamaz. Araç çakmaklığından taktığınız kabloyu manyetik kısma, üstüne telefon usb kablosunu şarj edebilirsiniz. Kullanım sırasında telefonunuzu kolayca şarj edebileceğiniz Micro Usb v..

34,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı Oto Araç Çakmak Şarjı 3.1 A USB 2 Soket

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. 2 soketlidir. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 5 Volt 3.1 Amper ve 2.4 amper çift çıkışlıdır. 6,5x2,5 cm ebadındadır. 12 Volt ve 24 Volt ile kullanılır. Ce sertifikalıdır...

29,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı Oto Araç Çakmak Şarjı 12 Volt 2 USB Beyaz

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. 2 adet USB soketi girişi vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 5,5x2 cm ebadındadır. 2.1 Amper ve 1.0 Amper çıkışlı...

39,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı Oto Araç Çakmak Şarjı 12 Volt 2 USB Pembe

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. Pembe beyaz renklidir. 2 adet USB soketi girişi vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 5,5x2 cm ebadındadır. 2.1 Amper ve 1.0 Amper çıkışlı...

39,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı Oto Araç Çakmak Şarjı 12/24V USB Işıklı

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. Durum gösterge ışıklıdır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. 5 Volt 5 Amper çıkışlıdır. 5,5x2 cm ebadındadır. 12 Volt ve 24 Volt ile kullanılır. ..

24,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu

(0)

Hem evde hem arabada şarj edin, hem 220 Volt hem 12 Volt. Işık ikazlı oto çakmaklık şarjı ve ev tipi cep telefonu şarjı vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak evde veya araçta şarj edebilirsiniz. 10 farklı kablosu vardır, Micro Usb tip  Samsung cep telefonları, bazı yazar kasa, pos cihazı, kamera kablosunda kulla..

29,38 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Kablosu Oto Çakmak Araç Aleti USB Samsung Iphone

(0)

Oto çakmaklık şarj soketi. 3 kabloludur, usb bağlantısı üzerinden bağlanır. Kırmızı renkli aktivasyon ışıklı çakmak soketi hareketlidir. Uygulamanın zor olduğu yerde çakmak soketi 90 derece dönebilir. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak da cep telefonunuzu araçta şarj edebilirsiniz. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek a..

24,90 TL
Gözat

Cep Telefonu Bardak Eşya Tutucu Telefonluk Bardaklık File

(0)

Araç için çok fonksiyonlu telefonluk, bardaklık eşya tutucu. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. 19x7,5 cm ebadında. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tutacağı, gözlük tutacağı, kart metal para tutacağı ve küçük eşya tutacağı olarak kullanılabilir. Çok fonsiyonel tutacaktır. Tüm araçlara uyum sağlar...

29,90 TL
Gözat

Fosforlu Araç Parktel Oto Telefon Numaratör CepTel Numaratik Kart

(0)

Araç parktel telefon numara kartı. Lüks yeni tip fosforlu rakamlıdır. Gerektiğinde kapatarak numaranızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Aracınızda her zaman bulunması gereken bir üründür. Kısa süreli ya da uzun süreli park halindeki aracınızın başkasını rahatsız etmemek için kullanabilirsiniz. Aracınızı park ettiğiniz de kartvizitinizi koymaya ya..

32,90 TL
Gözat

Fosforlu Araç Parktel Telefon Numara Kartı

(0)

Araç parktel telefon numara kartı. Yeni nesil parktel. Aracınızda her zaman bulunması gereken bir üründür. Kısa süreli ya da uzun süreli park halindeki aracınızın başkasını rahatsız etmemek için kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde 2 adet vantuz ve üzerindeki yapışkanı numaranızı çıkartmak için minik plastik kaldıraç mevcuttur. Ar..

32,90 TL
Gözat

Kola Bardak Eşya Tutucu Çok Fonksiyonlu Telefonluk Bardaklık

(0)

Araç için çok fonksiyonlu telefonluk bardaklık. Araç havalandırmasına 4 klipsle takılır. 7 cm'den daha dar eşyalar için tırnak ile 5,5 cm kalınlığa kadar eşya konulabilir. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. Yükseklik 9 cm, genişlik 10 cm üst çapı 7 cm'dir. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tutacağı, gözlük tutacağı, kart metal para tutacağı ..

24,90 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)