Grid görünüm:
Gözat

Araç İçi Telefon Tutucu Manyetik Mıknatıslı

(0)

Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon ürünlerinde de kullanabilirsiniz. Mıknatısları sayesinde aracınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Cihazı yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliği vardır. İnanılmaz güçlü çekim kuvvetine sahiptir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, k..

15,90 TL
Gözat

Araç İçi Telefon Tutucu Manyetik Mıknatıslı Ayarlı Vantuzlu

(0)

Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon ürünlerinde de kullanabilirsiniz. Mıknatısları sayesinde aracınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Cihazı yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliği vardır. İnanılmaz güçlü çekim kuvvetine sahiptir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, k..

39,90 TL
Gözat

Araç İçi Telefon Tutucu Vantuzlu Ayarlı Kızaklı

(0)

Tüm cep telefonlarına uyumludur. Vantuz sayesinde aracınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Cihazı yatay ya da dikey olarak kullanabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliği vardır.  Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsi..

21,90 TL
Gözat

Araç İçin Çok Fonksiyonlu Telefonluk Bardaklık

(0)

Araç için çok fonksiyonlu telefonluk bardaklık. Sağlam ABS materyalden üretilmiştir. Ürün rengi siyahtır. Yükseklik 19 cm, üst çapı 9 cm, alt çapı 6,5 cm'dir. Akıllı telefon tutacağı, içecek termos tutacağı, gözlük tutacağı, kart metal para tutacağı ve küçük eşya tutacağı olarak kullanılabilir. Çok fonsiyonel tutacaktır. Tüm araçlara uyum sağlamakt..

33,90 TL
Gözat

Araç Parktel Telefon Numara Kartı Aç Kapa

(0)

Araç parktel telefon numara kartı. Yeni nesil patentli ürün.  Aracınızda her zaman bulunması gereken bir üründür. Kısa süreli ya da uzun süreli park halindeki aracınızın başkasını rahatsız etmemek için kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde 4 takım "0 dan 9 a " kadar her rakamdan bulunmaktadır. Numaranızı değiştirdiğiniz zaman ..

14,25 TL
Gözat

Ayarlı Oto Araba Araç Telefon Tutucu Telefonluk Vantuzlu

(0)

Cam ve diğer yüzeylere kolayca yapışır. Kolay yıkanır temizlenir, silikon bazlıdır. Yaklaşık 14 cm uzunluğuna erişir. Vantuzu üzerinde özel vakum alma klipsi vardır. Cama yapıştırdıktan sonra içinde kalan havayı alarak daha iyi bir yapışma sağlar. 6,5 cm çapında vantuz, 9,5x4,5 cm tutucu koldur.  Tüm cep telefonlarına uygulanır, GPS navigasyon..

39,90 TL
Gözat

Carspeed Suit Silikon Araç Telefon Tutucu - Şarj Standı Kaymaz

(0)

Ölçüleri 20 cmx15 cmx3 cm (7.87 inx5.91 inx1.18 in). Micro usb ve 8 pin şarj kablosu, iphone ve android tüm modellere uygundur. Aracınız ön kısmında görüş açınızı kısıtlamaz. Araç çakmaklığından taktığınız kabloyu manyetik kısma, üstüne telefon usb kablosunu şarj edebilirsiniz. Kullanım sırasında telefonunuzu kolayca şarj edebileceğiniz Micro Usb v..

34,90 TL
Gözat

Cep Telefon Şarj Cihazı+Oto Araç Çakmak Şarjı 220/12 V 10 Kablolu

(0)

Hem evde hem arabada şarj edin, hem 220 Volt hem 12 Volt. Işık ikazlı oto çakmaklık şarjı ve ev tipi cep telefonu şarjı vardır. Kendi kablonuzu USB soketinden kullanarak evde veya araçta şarj edebilirsiniz. 10 farklı kablosu vardır, Micro Usb tip  Samsung cep telefonları, bazı yazar kasa, pos cihazı, kamera kablosunda kulla..

29,38 TL
Gözat

Fosforlu Araç Parktel Telefon Numara Kartı

(0)

Araç parktel telefon numara kartı. Yeni nesil parktel. Aracınızda her zaman bulunması gereken bir üründür. Kısa süreli ya da uzun süreli park halindeki aracınızın başkasını rahatsız etmemek için kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde 2 adet vantuz ve üzerindeki yapışkanı numaranızı çıkartmak için minik plastik kaldıraç mevcuttur. Ar..

13,90 TL
Gözat

Go Smart Araç İçi Telefon Tutucu Siyah

(0)

Araç içi telefon tutucu siyah. Tüm cep telefonlarına uygulanır. Akıllı telefon, navigasyon, ipod v.b. elektronik aletleri sabitleyebilirsiniz. Pratik çizmeyen zarar vermeyen yaslanma ve yan duvarlar 360 derece arkadan istediğiniz yöne açısı ayarlanabilir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto..

19,90 TL
Gözat

Kese Çok Amaçlı Kırmızı

(0)

Kese çok amaçlı kırmızı. Havalandırmaya takılır. Çok amaçlıdır. Kola, su, meşrubat, telefon konulabilir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek araba aksesuarlarını, koltuk kılıfları ve oto elektrik, aydınlatma farlarını alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz...

8,26 TL
Gözat

Makaslı Oto Havalandırma Telefon Tutucu Tüm Araçlara

(0)

HAVALANDIRMAYA TAKILAN TELEFON TUTUCUSiyah parlak telefon tutucu. Arkasındaki klipsler ile havalandırma bağlanır. Orta kısmı mandallı kenarları çekerek açılır. Kapalı halde 5,5 cm açık halde 8 cm genişliğine kadar telefonları tutar. 8,5 cm yüksekliğindedir. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kullanılır. ..

20,90 TL
Gözat

Mıknatıslı Manyetik Oto Havalandırma Telefon Tutucu Tüm Araçlara

(0)

ÜCRETSİZ KARGOMIKNATISLI MANYETİK HAVALANDIRMAYA TAKILAN TELEFON TUTUCU* Aracınızın iç renkleri ile uyumludur. * Tüm modellere uygundur.* Aracınız ön kısmında görüş açınızı kısıtlamaz. * 3 cm çapında mıknatıs ve 5 cm telefon yüzeyi ile güçlü tutuş sağlar.* Güçlü petek mandalı le peteği tam tutar.4 cm derinliğinde mandal ile kalorifer veya hava..

20,90 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)