Grid görünüm:
Gözat

Üniversal Sıkıştırmalı Pedal Seti Manuel Vitesli Araç

(0)

Manuel vitesli araçlara uygun pedal set. Özel abs (kuvvetli plastik) materyalden yapılmıştır. Pedaldan ayağın kaymasını engeller. Vitesli araçlar içindir. 3 parça geçmeli ve tırnaklıdır. Arka tarafındaki tırnaklar ile pedalları tutar. Gaz pedalı 13x7 cm, fren ve debriaj pedalı 8x9 cm ebadındadır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek ara..

29,90 TL
Gözat

Üniversal Sıkıştırmalı Pedal Seti Manuel Vitesli Araç Metal

(0)

Manuel vitesli araçlara uygun pedal set. Özel metal materyalden yapılmıştır. Pedaldan ayağın kaymasını engeller. Vitesli araçlar içindir. 3 parça geçmeli ve tırnaklıdır. Arka tarafındaki tırnaklar ile pedalları tutar. Gaz pedalı 13x78,5 cm, fren ve debriaj pedalı 6x9,5 cm ebadındadır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek arabalarda kull..

39,90 TL
Gözat

Üniversal Sıkıştırmalı Pedal Seti Manuel Vitesli Araç Parlak

(0)

Manuel vitesli araçlara uygun pedal set. Özel abs (kuvvetli plastik) materyalden yapılmıştır. Pedaldan ayağın kaymasını engeller. Vitesli araçlar içindir. 3 parça geçmeli ve tırnaklıdır. Arka tarafındaki tırnaklar ile pedalları tutar. Gaz pedalı 12x7,5 cm, fren ve debriaj pedalı 8x8 cm ebadındadır. Özel oto, otomobil, panelvan, ticari araç, binek a..

29,90 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)