Dikkat!

Siparişinizi kargo görevlisi yanında açarak kontrol ediniz. Hasar durumda kargoyu teslim almayarak 532 3527717 veya 555 1957321 no'lu telefondan bilgi veriniz.

Kargo Firması

Mağazamızda yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Otoaksesuar24 tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG KARGO'dur. Mağazamız gönderilerini anlaşmalı şirketimiz ile gönderir. Ücretsiz taşıma mağaza insiyatifindedir, gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. Tüm taşıma ücreti ve sair masraflar siparişiniz sırasında tahsil edilmektedir. Ücret bizden kampanyası gibi bazı uygulamalarda ilk gönderim ücreti tarafımızdan ödenir. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri Otoaksesuar24 tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri

Teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere genellikle kargo sevkiyat süresi 24 saattir. Otoaksesuar24 merkezine uzak iller için teslimat süresi yaklaşık 48 saattir. Banka kanalı ile oluşturulan siparişler ancak sipariş tutarının saat 13:00'e kadar banka hesabımızda görülmesi ile gerçekleşir. Aynı gün kargo ile ertesi gün veya ertesi günden daha sonra gönderileceği bildirilen ürünler bir arada satın alınırsa en uzun süre geçerli olacaktır. Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra ertesi gün tarihinde gönderilir. Kredi kartı ödemelerinde geçerli olan yukarıdaki şartlar, havale seçeneğinde ödemenin yapıldığına ilişkin bilginin tarafımıza ulaşmasından sonra geçerli olur. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 2 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa lütfen info@otoaksesuar24.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.